VILAMAR COM S.R.L.
Str. CIMPU LUI NEAG Nr. 128, Orş. Uricani, Jud. Hunedoara
CAEN 5225: Activități de servicii logistice pentru transporturi
- CUI
- 10528691
- Reg. Com.
- J20/307/1998
- Înființată
- 24 aprilie 1998
- Vechime
- 28 de ani, 5 luni
- Profit net 2008
- -618 lei
Stare la Registrul Comerțului
- radiată
Ultimul status ANAF: RADIERE din data 24.08.2009
Rezumat
Pe scurt
VILAMAR COM S.R.L. (CUI 10528691) a fost o societate cu răspundere limitată din Uricani, județul Hunedoara, înființată în 1998 și radiată în 2009. Activitatea principală era Activități de servicii logistice pentru transporturi (CAEN 5225).
Ultimul bilanț, din 2008, nu arată cifră de afaceri, ci o pierdere netă de 618 lei, fără angajați declarați.
Identificare
Date de identificare
- CUI / CIF
- 10528691
- Nr. Reg. Com.
- J20/307/1998
- EUID
- ROONRC.J20/307/1998
- Cod CAEN principal
- 5225 - Activități de servicii logistice pentru transporturi
- Data înființării
- 24 aprilie 1998
- Vechime
- 28 de ani, 5 luni
- Formă juridică
- SRL
- Adresă sediu
- Str. CIMPU LUI NEAG Nr. 128, Orş. Uricani, Jud. Hunedoara
Contact
Date de contact
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.
- Telefoane (0)
- -
- Email (0)
- -
- Website (0)
- -
- Persoane (1)
- MAR••• ••• I•••
Bilanțuri
Rezultate financiare
2008 - 2008, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor
Cifra de afaceri 2008
-
Profit net 2008
-618 RON
Evoluție pe ani
2008
- Cifra de afaceri
- -
- Profit net
- -618 lei
- Angajați
- -
Analiză
Indicatori financiari 2008
Nu se poate calcula: firma nu a raportat cifră de afaceri în acest an.
Verde ≥ 5% · roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 0% din datorii.
Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1
Nu se poate calcula: bilanțul nu conține active.
Verde ≤ 60% · roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Istoric
Cronologie
Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
- 2014
Stare nouă la ONRC: Bilanțul anual nedepus la registrul comerțului pe anul 2008
- 2009
Radierea din Registrul Comerțului
Încetarea înregistrării în scopuri de TVA
- 1999
Înregistrarea în scopuri de TVA
- 1998
Înființarea firmei
Înmatriculată în județul Hunedoara cu nr. J20/307/1998, sub denumirea VILAMAR COM SRL.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Răspunsuri rapide
Întrebări frecvente despre VILAMAR COM S.R.L.
Este VILAMAR COM S.R.L. activă?
Nu. VILAMAR COM S.R.L. a fost radiată din Registrul Comerțului în 2009.
Ce profit a avut VILAMAR COM S.R.L. în 2008?
În 2008, VILAMAR COM S.R.L. a înregistrat o pierdere netă de 618 lei.
Ce activitate avea VILAMAR COM S.R.L.?
Activitatea principală a VILAMAR COM S.R.L. era Activități de servicii logistice pentru transporturi (CAEN 5225).
Unde avea sediul VILAMAR COM S.R.L.?
VILAMAR COM S.R.L. avea sediul social la adresa Str. CIMPU LUI NEAG Nr. 128, Orș. Uricani, Jud. Hunedoara.
VILAMAR COM S.R.L. are datorii la ANAF?
Nu. VILAMAR COM S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Vezi toate datele despre VILAMAR COM S.R.L.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
- Gratuit pentru început
- Fără card necesar
- Acces instant
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].