ActivăSRL

VIENA C.E. S.R.L.

Str. Viilor Nr. 41, Orş. Sebiş, Jud. Arad, 315700

CAEN 6920: Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal

CUI
12717476
Reg. Com.
J02/97/2000
Înființată
24 februarie 2000
Vechime
26 de ani, 7 luni
Cifra de afaceri 2025
579 mii lei
Profit net 2025
-5 mii lei
Angajați 2025
7

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 28.02.2000

Rezumat

Pe scurt

VIENA C.E. S.R.L. (CUI 12717476) este o societate cu răspundere limitată activă din Sebiș, județul Arad, înființată în 2000. Activitatea principală este Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal (CAEN 6920).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 579.080 lei (+8,8% față de 2024) și o pierdere netă de 4.705 lei, cu 7 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
12717476
Nr. Reg. Com.
J02/97/2000
EUID
ROONRC.J02/97/2000
Cod CAEN principal
6920 - Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal
Data înființării
24 februarie 2000
Vechime
26 de ani, 7 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Viilor Nr. 41, Orş. Sebiş, Jud. Arad, 315700

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • VERE••• NICOL•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+8,8% față de 2024

579.080 RON

2024: 532.088 RON

0200k400k600k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 261.218 RONAnul 2017: 282.066 RONAnul 2018: 308.986 RONAnul 2019: 319.830 RONAnul 2020: 408.583 RONAnul 2021: 341.777 RONAnul 2022: 362.977 RONAnul 2023: 489.717 RONAnul 2024: 532.088 RONAnul 2025: 579.080 RON

Profit net 2025

-117,2% față de 2024

-4.705 RON

2024: 27.391 RON

-50k050k100k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 67.033 RONAnul 2017: 96.540 RONAnul 2018: 73.297 RONAnul 2019: 60.745 RONAnul 2020: 94.540 RONAnul 2021: 3.594 RONAnul 2022: 36.023 RONAnul 2023: 4.861 RONAnul 2024: 27.391 RONAnul 2025: -4.705 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    579 mii lei
    Profit net
    -5 mii lei
    Angajați
    7
  • 2024

    Cifra de afaceri
    532 mii lei
    Profit net
    27 mii lei
    Angajați
    7
  • 2023

    Cifra de afaceri
    490 mii lei
    Profit net
    5 mii lei
    Angajați
    7
  • 2022

    Cifra de afaceri
    363 mii lei
    Profit net
    36 mii lei
    Angajați
    5
  • 2021

    Cifra de afaceri
    342 mii lei
    Profit net
    4 mii lei
    Angajați
    5
  • 2020

    Cifra de afaceri
    409 mii lei
    Profit net
    95 mii lei
    Angajați
    6
  • 2019

    Cifra de afaceri
    320 mii lei
    Profit net
    61 mii lei
    Angajați
    5
  • 2018

    Cifra de afaceri
    309 mii lei
    Profit net
    73 mii lei
    Angajați
    4
  • 2017

    Cifra de afaceri
    282 mii lei
    Profit net
    97 mii lei
    Angajați
    4
  • 2016

    Cifra de afaceri
    261 mii lei
    Profit net
    67 mii lei
    Angajați
    4

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăSlab
-0,8%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Firma a pierdut 0,8 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
2,71Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 2,71 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
27%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

27% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2012

    Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2000

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Arad cu nr. J2/97/2000, sub denumirea VIENA C.E. SRL.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre VIENA C.E. S.R.L.

Este VIENA C.E. S.R.L. activă?

Da. VIENA C.E. S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a VIENA C.E. S.R.L.?

Cifra de afaceri a VIENA C.E. S.R.L. în 2025 a fost de 579.080 lei, în creștere cu 8,8% față de 2024.

Ce profit a avut VIENA C.E. S.R.L. în 2025?

În 2025, VIENA C.E. S.R.L. a înregistrat o pierdere netă de 4.705 lei.

Ce activitate are VIENA C.E. S.R.L.?

Activitatea principală a VIENA C.E. S.R.L. este Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal (CAEN 6920).

Unde are sediul VIENA C.E. S.R.L.?

VIENA C.E. S.R.L. are sediul social la adresa Str. Viilor Nr. 41, Orș. Sebiș, Jud. Arad, 315700.

VIENA C.E. S.R.L. este plătitoare de TVA?

Da. VIENA C.E. S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA.

VIENA C.E. S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. VIENA C.E. S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre VIENA C.E. S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].