VIDUNTRANS SRL
Com. BÎLTENI, Sat Peşteana Jiu, Comuna Bâlteni, Jud. Gorj, 1441
CAEN 6023: Transporturi terestre de călători, ocazionale
- CUI
- 16166175
- Reg. Com.
- J18/142/2004
- Înființată
- 23 februarie 2004
- Vechime
- 22 de ani, 7 luni
Stare la Registrul Comerțului
- radiată
Ultimul status ANAF: RADIERE din data 05.11.2012
Rezumat
Pe scurt
VIDUNTRANS SRL (CUI 16166175) a fost o societate cu răspundere limitată din satul Peșteana Jiu, Comuna Bâlteni, județul Gorj, înființată în 2004 și radiată în 2012. Activitatea principală era Transporturi terestre de călători, ocazionale (CAEN 6023).
Nu există bilanțuri publicate pentru această firmă.
Identificare
Date de identificare
- CUI / CIF
- 16166175
- Nr. Reg. Com.
- J18/142/2004
- EUID
- ROONRC.J18/142/2004
- Cod CAEN principal
- 6023 - Transporturi terestre de călători, ocazionale
- Data înființării
- 23 februarie 2004
- Vechime
- 22 de ani, 7 luni
- Formă juridică
- SRL
- Adresă sediu
- Com. BÎLTENI, Sat Peşteana Jiu, Comuna Bâlteni, Jud. Gorj, 1441
Contact
Date de contact
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.
- Telefoane (0)
- -
- Email (0)
- -
- Website (0)
- -
- Persoane (1)
- D••• •• VIO•••
Bilanțuri
Rezultate financiare
Nu sunt disponibile date financiare.
Istoric
Cronologie
Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
- 2012
Radierea din Registrul Comerțului
- 2004
Înființarea firmei
Înmatriculată în județul Gorj cu nr. J18/142/2004.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Răspunsuri rapide
Întrebări frecvente despre VIDUNTRANS SRL
Este VIDUNTRANS SRL activă?
Nu. VIDUNTRANS SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2012.
Ce activitate avea VIDUNTRANS SRL?
Activitatea principală a VIDUNTRANS SRL era Transporturi terestre de călători, ocazionale (CAEN 6023).
Unde avea sediul VIDUNTRANS SRL?
VIDUNTRANS SRL avea sediul social la adresa Com. BÎLTENI, Sat Peșteana Jiu, Comuna Bâlteni, Jud. Gorj, 1441.
VIDUNTRANS SRL are datorii la ANAF?
Nu. VIDUNTRANS SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Vezi toate datele despre VIDUNTRANS SRL
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
- Gratuit pentru început
- Fără card necesar
- Acces instant
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].