ActivăSRL

VIDAL STYLE SRL

Str. Căpitan Ilie Birt Nr. 30 A, Mun. Braşov, Jud. Braşov, 500127

CAEN 9621: Activități de coafură și frizerie

CUI
26610479
Reg. Com.
J2010000278082
Înființată
4 martie 2010
Vechime
16 ani, 7 luni
Cifra de afaceri 2025
293 mii lei
Profit net 2025
3 mii lei
Angajați 2025
3

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 04.03.2010

Rezumat

Pe scurt

VIDAL STYLE SRL (CUI 26610479) este o societate cu răspundere limitată activă din Brașov, înființată în 2010. Activitatea principală este Activități de coafură și frizerie (CAEN 9621).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 293.264 lei (+9,4% față de 2024) și un profit net de 3.417 lei, cu 3 angajați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
26610479
Nr. Reg. Com.
J2010000278082
EUID
ROONRC.J2010000278082
Cod CAEN principal
9621 - Activități de coafură și frizerie
Data înființării
4 martie 2010
Vechime
16 ani, 7 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Căpitan Ilie Birt Nr. 30 A, Mun. Braşov, Jud. Braşov, 500127

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • IONA••• LA••• G•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+9,4% față de 2024

293.264 RON

2024: 267.961 RON

0100k200k300k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 114.373 RONAnul 2017: 133.147 RONAnul 2018: 140.468 RONAnul 2019: 179.092 RONAnul 2020: 147.060 RONAnul 2021: 216.655 RONAnul 2022: 296.792 RONAnul 2023: 286.538 RONAnul 2024: 267.961 RONAnul 2025: 293.264 RON

Profit net 2025

+902,1% față de 2024

3.417 RON

2024: 341 RON

-10k010k20k30k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 13.228 RONAnul 2017: 8.044 RONAnul 2018: 14.862 RONAnul 2019: 22.061 RONAnul 2020: 26.176 RONAnul 2021: -903 RONAnul 2022: 18.181 RONAnul 2023: 4.289 RONAnul 2024: 341 RONAnul 2025: 3.417 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    293 mii lei
    Profit net
    3 mii lei
    Angajați
    3
  • 2024

    Cifra de afaceri
    268 mii lei
    Profit net
    341 lei
    Angajați
    3
  • 2023

    Cifra de afaceri
    287 mii lei
    Profit net
    4 mii lei
    Angajați
    3
  • 2022

    Cifra de afaceri
    297 mii lei
    Profit net
    18 mii lei
    Angajați
    2
  • 2021

    Cifra de afaceri
    217 mii lei
    Profit net
    -903 lei
    Angajați
    2
  • 2020

    Cifra de afaceri
    147 mii lei
    Profit net
    26 mii lei
    Angajați
    2
  • 2019

    Cifra de afaceri
    179 mii lei
    Profit net
    22 mii lei
    Angajați
    2
  • 2018

    Cifra de afaceri
    140 mii lei
    Profit net
    15 mii lei
    Angajați
    2
  • 2017

    Cifra de afaceri
    133 mii lei
    Profit net
    8 mii lei
    Angajați
    3
  • 2016

    Cifra de afaceri
    114 mii lei
    Profit net
    13 mii lei
    Angajați
    3

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăAtenție
1,2%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 1,2 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăAtenție
1,14Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,14 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareAtenție
76%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

76% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2022

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2020

    Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2010

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Brașov cu nr. J8/278/2010.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre VIDAL STYLE SRL

Este VIDAL STYLE SRL activă?

Da. VIDAL STYLE SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a VIDAL STYLE SRL?

Cifra de afaceri a VIDAL STYLE SRL în 2025 a fost de 293.264 lei, în creștere cu 9,4% față de 2024.

Ce profit a avut VIDAL STYLE SRL în 2025?

În 2025, VIDAL STYLE SRL a înregistrat un profit net de 3.417 lei.

Ce activitate are VIDAL STYLE SRL?

Activitatea principală a VIDAL STYLE SRL este Activități de coafură și frizerie (CAEN 9621).

Unde are sediul VIDAL STYLE SRL?

VIDAL STYLE SRL are sediul social la adresa Str. Căpitan Ilie Birt Nr. 30 A, Mun. Brașov, Jud. Brașov, 500127.

VIDAL STYLE SRL este plătitoare de TVA?

Nu. VIDAL STYLE SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

VIDAL STYLE SRL are datorii la ANAF?

Nu. VIDAL STYLE SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre VIDAL STYLE SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].