VICCAFFE GAMES SRL
LĂPUŞ Nr. 710, Sat Lăpuş, Comuna Lăpuş, Jud. Maramureş, 437175
CAEN 5630: Baruri și alte activități de servire a băuturilor
- CUI
- 33540988
- Reg. Com.
- J24/825/2014
- Înființată
- 2 septembrie 2014
- Vechime
- 12 ani, 1 lună
- Profit net 2017
- 0 lei
Situație fiscală (ANAF)
- Inactivă fiscal (ANAF)
- Neplătitoare de TVA
- Nu figurează cu datorii la ANAF
Stare la Registrul Comerțului
- dizolvare
Ultimul status ANAF: SUSPENDARE ACTIVITATE din data 01.07.2015
Rezumat
Pe scurt
VICCAFFE GAMES SRL (CUI 33540988) este o societate cu răspundere limitată din satul Lăpuș, Comuna Lăpuș, județul Maramureș, înființată în 2014. Activitatea principală este Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN 5630). Firma este în curs de dizolvare.
În 2014 a raportat o cifră de afaceri de 1.195 lei și un profit net de 160 lei, fără angajați declarați.
Nu este înregistrată în scopuri de TVA. ANAF a declarat-o contribuabil inactiv.
Identificare
Date de identificare
- CUI / CIF
- 33540988
- Nr. Reg. Com.
- J24/825/2014
- EUID
- ROONRC.J24/825/2014
- Cod CAEN principal
- 5630 - Baruri și alte activități de servire a băuturilor
- Data înființării
- 2 septembrie 2014
- Vechime
- 12 ani, 1 lună
- Formă juridică
- SRL
- Adresă sediu
- LĂPUŞ Nr. 710, Sat Lăpuş, Comuna Lăpuş, Jud. Maramureş, 437175
Contact
Date de contact
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.
- Telefoane (0)
- -
- Email (0)
- -
- Website (0)
- -
- Persoane (1)
- HREN••• VIC•••
Bilanțuri
Rezultate financiare
2014 - 2017, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor
Cifra de afaceri 2017
-
Profit net 2017
0 RON
2016: 0 RON
Evoluție pe ani
2017
- Cifra de afaceri
- -
- Profit net
- 0 lei
- Angajați
- -
2016
- Cifra de afaceri
- -
- Profit net
- 0 lei
- Angajați
- -
2014
- Cifra de afaceri
- 1 mii lei
- Profit net
- 160 lei
- Angajați
- -
Analiză
Indicatori financiari 2016
Nu se poate calcula: firma nu a raportat cifră de afaceri în acest an.
Verde ≥ 5% · roșu sub 0
Nu se poate calcula: firma nu a raportat datorii în acest an.
Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1
0% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60% · roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Istoric
Cronologie
Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
- 2025
Stare nouă la ONRC: Dizolvare
Stări încheiate la ONRC
Întrerupere temporară de activitate; Lichidare.
- 2018
Stare nouă la ONRC: Lichidare
Declarată contribuabil inactiv de ANAF
- 2015
Stare nouă la ONRC: Întrerupere temporară de activitate
Stare încheiată la ONRC: Funcțiune
Vezi toată cronologia (2 evenimente în plus, 2014 - 2014)Restrânge cronologia
- 2014
Înființarea firmei
Înmatriculată în județul Maramureș cu nr. J24/825/2014.
Cel mai mare profit net din istoric
În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Răspunsuri rapide
Întrebări frecvente despre VICCAFFE GAMES SRL
Este VICCAFFE GAMES SRL activă?
Nu. VICCAFFE GAMES SRL este în curs de dizolvare.
Care este cifra de afaceri a VICCAFFE GAMES SRL?
Cifra de afaceri a VICCAFFE GAMES SRL în 2014 a fost de 1.195 lei.
Ce profit a avut VICCAFFE GAMES SRL în 2014?
În 2014, VICCAFFE GAMES SRL a înregistrat un profit net de 160 lei.
Ce activitate are VICCAFFE GAMES SRL?
Activitatea principală a VICCAFFE GAMES SRL este Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN 5630).
Unde are sediul VICCAFFE GAMES SRL?
VICCAFFE GAMES SRL are sediul social la adresa LĂPUȘ Nr. 710, Sat Lăpuș, Comuna Lăpuș, Jud. Maramureș, 437175.
VICCAFFE GAMES SRL este plătitoare de TVA?
Nu. VICCAFFE GAMES SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
VICCAFFE GAMES SRL are datorii la ANAF?
Nu. VICCAFFE GAMES SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Vezi toate datele despre VICCAFFE GAMES SRL
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
- Gratuit pentru început
- Fără card necesar
- Acces instant
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].