Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 15,8 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
VIAN CONTA SRL (CUI 15845844) este o societate cu răspundere limitată activă din Piatra Neamț, județul Neamț, înființată în 2003. Activitatea principală este Activități de consultanță în afaceri și management (CAEN 7020).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 355.048 lei (+20% față de 2024) și un profit net de 56.077 lei, cu 4 angajați.
Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 159.747 lei |
| 2017 | 174.910 lei |
| 2018 | 217.323 lei |
| 2019 | 245.100 lei |
| 2020 | 254.050 lei |
| 2021 | 276.150 lei |
| 2022 | 277.490 lei |
| 2023 | 297.100 lei |
| 2024 | 296.865 lei |
| 2025 | 355.048 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 355.048 | 296.865 | 297.100 | 277.490 | 276.150 | 254.050 | 245.100 | 217.323 | 174.910 | 159.747 |
| Profit net | 56.077 | -29.083 | 17.972 | 52.154 | 75.089 | 79.913 | 98.791 | 73.693 | 63.747 | 55.554 |
| Număr mediu de angajați | 4 | 4 | 4 | 3 | 3 | 3 | 2 | 4 | 4 | 3 |
| Active imobilizate | 8.251 | 10.345 | 12.440 | - | - | - | 193 | 1.297 | 3.260 | 1.633 |
| Active circulante | 105.185 | 37.996 | 80.086 | 68.889 | 94.673 | 95.737 | 106.280 | 81.860 | 67.936 | 73.381 |
| Stocuri | - | - | 4.851 | - | - | - | - | - | - | - |
| Creanțe | 89.517 | 16.682 | 30.474 | 23.587 | 8.499 | 69.899 | 65.506 | 65.966 | 32.413 | 33.525 |
| Datorii | 82.763 | 73.745 | 70.947 | 15.283 | 15.221 | 12.374 | 5.024 | 7.040 | 5.772 | 18.114 |
| Capitaluri proprii | 30.673 | -25.404 | 21.579 | 53.606 | 79.452 | 83.363 | 101.449 | 76.117 | 65.424 | 56.900 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 15,8 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,27 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
73% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. VIAN CONTA SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a VIAN CONTA SRL în 2025 a fost de 355.048 lei, în creștere cu 20% față de 2024.
În 2025, VIAN CONTA SRL a înregistrat un profit net de 56.077 lei.
Activitatea principală a VIAN CONTA SRL este Activități de consultanță în afaceri și management (CAEN 7020).
VIAN CONTA SRL are sediul social la adresa TRAIAN Nr. 96, Bl. F8, Sc. B, Ap. 17, Municipiul Piatra Neamț, Jud. Neamț, 610143.
Nu. VIAN CONTA SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. VIAN CONTA SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].