Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 38,2 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
VF CONȚESCU CONSTRUCT S.R.L. (CUI 42987161) este o societate cu răspundere limitată activă din Loc. Anina, Oraș Anina, județul Caraș-Severin, înființată în 2020. Activitatea principală este Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4120).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 33.980 lei (+3,5% față de 2024) și un profit net de 12.992 lei, cu 1 angajat.
Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2020 | 12.202 lei |
| 2021 | 101.359 lei |
| 2023 | 4.530 lei |
| 2024 | 32.844 lei |
| 2025 | 33.980 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 33.980 | 32.844 | 4.530 | 101.359 | 12.202 |
| Profit net | 12.992 | -22.504 | -6.178 | 10.069 | -8.299 |
| Număr mediu de angajați | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 |
| Active imobilizate | 306 | 1.037 | 3.324 | 8.230 | 4.101 |
| Active circulante | 42.675 | 13.146 | 90.317 | 10.531 | 4.185 |
| Stocuri | 80 | 80 | 80 | 80 | 0 |
| Creanțe | 8.900 | 9.500 | 29.300 | 0 | 0 |
| Datorii | 46.719 | 30.913 | 87.868 | 16.591 | 16.185 |
| Capitaluri proprii | -3.738 | -16.730 | 5.773 | 2.170 | -7.899 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 38,2 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 91% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
109% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. VF CONȚESCU CONSTRUCT S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a VF CONȚESCU CONSTRUCT S.R.L. în 2025 a fost de 33.980 lei, în creștere cu 3,5% față de 2024.
În 2025, VF CONȚESCU CONSTRUCT S.R.L. a înregistrat un profit net de 12.992 lei.
Activitatea principală a VF CONȚESCU CONSTRUCT S.R.L. este Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4120).
VF CONȚESCU CONSTRUCT S.R.L. are sediul social la adresa MIHAIL SADOVEANU, Bl. 31B, Ap. 24, Loc. Anina, Oraș Anina, Jud. Caraș-Severin, 325100.
Nu. VF CONȚESCU CONSTRUCT S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. VF CONȚESCU CONSTRUCT S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].