Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 40,4 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
VEZETEU CONSTRUCT S.R.L. (CUI 28939258) este o societate cu răspundere limitată activă din Constanța, înființată în 2011. Activitatea principală este Alte servicii de cazare (CAEN 5590).
În 2024 a raportat o cifră de afaceri de 193.285 lei (+21% față de 2023) și un profit net de 78.141 lei, fără angajați declarați.
Este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2015 | 60.991 lei |
| 2016 | 121.809 lei |
| 2017 | 134.669 lei |
| 2018 | 154.179 lei |
| 2019 | 90.884 lei |
| 2020 | 220.110 lei |
| 2021 | 132.305 lei |
| 2022 | 195.647 lei |
| 2023 | 160.018 lei |
| 2024 | 193.285 lei |
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 193.285 | 160.018 | 195.647 | 132.305 | 220.110 | 90.884 | 154.179 | 134.669 | 121.809 | 60.991 |
| Profit net | 78.141 | 54.819 | 101.784 | 21.062 | 117.224 | 9.560 | 62.549 | 53.701 | 27.831 | 1 |
| Număr mediu de angajați | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 1 | 1 | - |
| Active imobilizate | 128.796 | 129.952 | 135.357 | 39.837 | 5.309 | 3.350 | 224 | 1.791 | 3.583 | 2.466 |
| Active circulante | 366.182 | 350.812 | 121.082 | 75.754 | 114.249 | 36.452 | 75.135 | 59.257 | 28.077 | 34.258 |
| Stocuri | 347.495 | 330.685 | 2.923 | 2.745 | 3.085 | 6.523 | 2.253 | 3.337 | 3.100 | 2.462 |
| Creanțe | 18.687 | 20.111 | 115.586 | 72.546 | 41.286 | 13.334 | 21.732 | 46.576 | 16.976 | 9.578 |
| Datorii | 259.426 | 323.353 | 39.729 | 4.665 | 2.094 | 7.263 | 2.460 | 5.098 | 1.580 | 1.260 |
| Capitaluri proprii | 345.671 | 267.529 | 212.710 | 110.926 | 117.464 | 32.539 | 72.899 | 55.950 | 30.080 | 35.464 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 40,4 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,41 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
43% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și numele administratorilor și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. VEZETEU CONSTRUCT S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a VEZETEU CONSTRUCT S.R.L. în 2024 a fost de 193.285 lei, în creștere cu 21% față de 2023.
În 2024, VEZETEU CONSTRUCT S.R.L. a înregistrat un profit net de 78.141 lei.
Activitatea principală a VEZETEU CONSTRUCT S.R.L. este Alte servicii de cazare (CAEN 5590).
VEZETEU CONSTRUCT S.R.L. are sediul social la adresa Str. VASILE LUPU Nr. 27, Municipiul Constanța, Jud. Constanța, 0.
Da. VEZETEU CONSTRUCT S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. VEZETEU CONSTRUCT S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].