ActivăSRL

VETREXPAY S.R.L.

Sat Nereju Mic Com. Nereju, Jud. Vrancea, 627228

CAEN 4711: Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun

CUI
15529558
Reg. Com.
J39/427/2003
Înființată
19 iunie 2003
Vechime
23 de ani, 3 luni
Profit net 2023
0 lei

Situație fiscală (ANAF)

  • Inactivă fiscal (ANAF)
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 19.06.2003

Rezumat

Pe scurt

VETREXPAY S.R.L. (CUI 15529558) este o societate cu răspundere limitată activă din satul Nereju Mic, comuna Nereju, județul Vrancea, înființată în 2003. Activitatea principală este Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN 4711).

În 2021 a raportat o cifră de afaceri de 11.004 lei (-82% față de 2020) și o pierdere netă de 9.688 lei, fără angajați declarați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA. ANAF a declarat-o contribuabil inactiv.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
15529558
Nr. Reg. Com.
J39/427/2003
EUID
ROONRC.J39/427/2003
Cod CAEN principal
4711 - Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
Data înființării
19 iunie 2003
Vechime
23 de ani, 3 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Sat Nereju Mic Com. Nereju, Jud. Vrancea, 627228

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • PĂ••• GAFTON•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2014 - 2023, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2023

-

0100k200k300k2014201520162017201820192020202120222023Anul 2014: 169.983 RONAnul 2015: 100.685 RONAnul 2016: 200.403 RONAnul 2017: 168.725 RONAnul 2018: 257.330 RONAnul 2019: 162.050 RONAnul 2020: 59.680 RONAnul 2021: 11.004 RONAnul 2022: 0 RONAnul 2023: 0 RON

Profit net 2023

0 RON

2022: 0 RON

-20k020k40k60k80k2014201520162017201820192020202120222023Anul 2014: 11.434 RONAnul 2015: 957 RONAnul 2016: -15.634 RONAnul 2017: 42.308 RONAnul 2018: 60.422 RONAnul 2019: 24.929 RONAnul 2020: 11.244 RONAnul 2021: -9.688 RONAnul 2022: 0 RONAnul 2023: 0 RON

Evoluție pe ani

  • 2023

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    -
  • 2022

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    -
  • 2021

    Cifra de afaceri
    11 mii lei
    Profit net
    -10 mii lei
    Angajați
    -
  • 2020

    Cifra de afaceri
    60 mii lei
    Profit net
    11 mii lei
    Angajați
    -
  • 2019

    Cifra de afaceri
    162 mii lei
    Profit net
    25 mii lei
    Angajați
    1
  • 2018

    Cifra de afaceri
    257 mii lei
    Profit net
    60 mii lei
    Angajați
    1
  • 2017

    Cifra de afaceri
    169 mii lei
    Profit net
    42 mii lei
    Angajați
    2
  • 2016

    Cifra de afaceri
    200 mii lei
    Profit net
    -16 mii lei
    Angajați
    2
  • 2015

    Cifra de afaceri
    101 mii lei
    Profit net
    957 lei
    Angajați
    1
  • 2014

    Cifra de afaceri
    170 mii lei
    Profit net
    11 mii lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2023

Marjă netăIndisponibil
—
201920202021

Nu se poate calcula: firma nu a raportat cifră de afaceri în acest an.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
7,07Față de anul anterior: stabil
20192020202120222023

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 7,07 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
13%Față de anul anterior: stabil
20192020202120222023

13% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2024

    Declarată contribuabil inactiv de ANAF

  2. 2018

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. 2013

    Cel mai mare profit net din istoric

  4. 2003

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Vrancea cu nr. J39/427/2003, sub denumirea VETREXPAY SRL.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre VETREXPAY S.R.L.

Este VETREXPAY S.R.L. activă?

Da. VETREXPAY S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a VETREXPAY S.R.L.?

Cifra de afaceri a VETREXPAY S.R.L. în 2021 a fost de 11.004 lei, în scădere cu 82% față de 2020.

Ce profit a avut VETREXPAY S.R.L. în 2021?

În 2021, VETREXPAY S.R.L. a înregistrat o pierdere netă de 9.688 lei.

Ce activitate are VETREXPAY S.R.L.?

Activitatea principală a VETREXPAY S.R.L. este Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN 4711).

Unde are sediul VETREXPAY S.R.L.?

VETREXPAY S.R.L. are sediul social la adresa Sat Nereju Mic Com. Nereju, Jud. Vrancea, 627228.

VETREXPAY S.R.L. este plătitoare de TVA?

Nu. VETREXPAY S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.

VETREXPAY S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. VETREXPAY S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre VETREXPAY S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].