ActivăSRL

VETRAL S.R.L.

Orş. Pecica, Jud. Arad, 317235

CAEN 2221: Fabricarea plăcilor, foliilor, tuburilor și profilelor din material plastic

CUI
12040939
Reg. Com.
J02/359/1999
Înființată
9 august 1999
Vechime
27 de ani, 2 luni
Cifra de afaceri 2025
6,8 mil. lei
Profit net 2025
37 mii lei
Angajați 2025
32

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Înscrisă în RO e-Factura
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 17.08.1999

Rezumat

Pe scurt

VETRAL S.R.L. (CUI 12040939) este o societate cu răspundere limitată activă din Pecica, județul Arad, înființată în 1999. Activitatea principală este Fabricarea plăcilor, foliilor, tuburilor și profilelor din material plastic (CAEN 2221).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 6,83 mil. lei (+40% față de 2024) și un profit net de 37.340 lei, cu 32 de angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
12040939
Nr. Reg. Com.
J02/359/1999
EUID
ROONRC.J02/359/1999
Cod CAEN principal
2221 - Fabricarea plăcilor, foliilor, tuburilor și profilelor din material plastic
Data înființării
9 august 1999
Vechime
27 de ani, 2 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Orş. Pecica, Jud. Arad, 317235

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (3)
  • 0257••••••
  • 0257••••••
  • 0357••••••
Email (1)
  • of••@••••.ro
Website (0)
-
Persoane (1)
  • IGRI••• RAM•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+39,8% față de 2024

6.829.871 RON

2024: 4.885.189 RON

03 mil5 mil8 mil10 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 4.047.864 RONAnul 2017: 5.189.747 RONAnul 2018: 5.960.369 RONAnul 2019: 9.530.615 RONAnul 2020: 5.535.550 RONAnul 2021: 3.727.775 RONAnul 2022: 5.713.389 RONAnul 2023: 6.335.825 RONAnul 2024: 4.885.189 RONAnul 2025: 6.829.871 RON

Profit net 2025

+1917,3% față de 2024

37.340 RON

2024: 1.851 RON

0200k400k600k800k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 24.700 RONAnul 2017: 8.597 RONAnul 2018: 127.587 RONAnul 2019: 686.307 RONAnul 2020: 113.810 RONAnul 2021: 19.933 RONAnul 2022: 29.275 RONAnul 2023: 42.231 RONAnul 2024: 1.851 RONAnul 2025: 37.340 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    6,8 mil. lei
    Profit net
    37 mii lei
    Angajați
    32
  • 2024

    Cifra de afaceri
    4,9 mil. lei
    Profit net
    2 mii lei
    Angajați
    31
  • 2023

    Cifra de afaceri
    6,3 mil. lei
    Profit net
    42 mii lei
    Angajați
    34
  • 2022

    Cifra de afaceri
    5,7 mil. lei
    Profit net
    29 mii lei
    Angajați
    31
  • 2021

    Cifra de afaceri
    3,7 mil. lei
    Profit net
    20 mii lei
    Angajați
    30
  • 2020

    Cifra de afaceri
    5,5 mil. lei
    Profit net
    114 mii lei
    Angajați
    47
  • 2019

    Cifra de afaceri
    9,5 mil. lei
    Profit net
    686 mii lei
    Angajați
    58
  • 2018

    Cifra de afaceri
    6,0 mil. lei
    Profit net
    128 mii lei
    Angajați
    51
  • 2017

    Cifra de afaceri
    5,2 mil. lei
    Profit net
    9 mii lei
    Angajați
    48
  • 2016

    Cifra de afaceri
    4,0 mil. lei
    Profit net
    25 mii lei
    Angajați
    44

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăAtenție
0,5%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 0,5 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
1,87Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,87 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
52%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

52% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2024

    Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  2. 2019

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. 2013

    A absorbit prin fuziune VETRAL SRL (CUI 12909560)

    Legătură dedusă din denumirea identică a celor două firme la data fuziunii.

  4. 2009

    Cel mai mare profit net din istoric

  5. 1999

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  6. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Arad cu nr. J2/359/1999, sub denumirea VETRAL SRL.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre VETRAL S.R.L.

Este VETRAL S.R.L. activă?

Da. VETRAL S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a VETRAL S.R.L.?

Cifra de afaceri a VETRAL S.R.L. în 2025 a fost de 6.829.871 lei (6,83 mil. lei), în creștere cu 40% față de 2024.

Ce profit a avut VETRAL S.R.L. în 2025?

În 2025, VETRAL S.R.L. a înregistrat un profit net de 37.340 lei.

Ce activitate are VETRAL S.R.L.?

Activitatea principală a VETRAL S.R.L. este Fabricarea plăcilor, foliilor, tuburilor și profilelor din material plastic (CAEN 2221).

Unde are sediul VETRAL S.R.L.?

VETRAL S.R.L. are sediul social la adresa Orș. Pecica, Jud. Arad, 317235.

VETRAL S.R.L. este plătitoare de TVA?

Da. VETRAL S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

VETRAL S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. VETRAL S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre VETRAL S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].