ActivăSRL

VERY GOOD SRL

Bld. Mărăşeşti Nr. 54C, Mun. Oneşti, Jud. Bacău

CAEN 9621: Activități de coafură și frizerie

CUI
27941330
Reg. Com.
J2011000081041
Înființată
25 ianuarie 2011
Vechime
15 ani, 8 luni
Cifra de afaceri 2025
198 mii lei
Profit net 2025
46 mii lei
Angajați 2025
3

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 25.01.2011

Rezumat

Pe scurt

VERY GOOD SRL (CUI 27941330) este o societate cu răspundere limitată activă din Onești, județul Bacău, înființată în 2011. Activitatea principală este Activități de coafură și frizerie (CAEN 9621).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 198.388 lei (-26% față de 2024) și un profit net de 45.516 lei, cu 3 angajați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
27941330
Nr. Reg. Com.
J2011000081041
EUID
ROONRC.J2011000081041
Cod CAEN principal
9621 - Activități de coafură și frizerie
Data înființării
25 ianuarie 2011
Vechime
15 ani, 8 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Bld. Mărăşeşti Nr. 54C, Mun. Oneşti, Jud. Bacău

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • SAS••• PETR•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-26,1% față de 2024

198.388 RON

2024: 268.356 RON

0100k200k300k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 172.009 RONAnul 2017: 208.138 RONAnul 2018: 220.697 RONAnul 2019: 275.291 RONAnul 2020: 218.344 RONAnul 2021: 240.906 RONAnul 2022: 272.542 RONAnul 2023: 297.734 RONAnul 2024: 268.356 RONAnul 2025: 198.388 RON

Profit net 2025

+615,1% față de 2024

45.516 RON

2024: -8.837 RON

-20k020k40k60k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 14.302 RONAnul 2017: 33.197 RONAnul 2018: 2.831 RONAnul 2019: 476 RONAnul 2020: 914 RONAnul 2021: 40.958 RONAnul 2022: 16.025 RONAnul 2023: 154 RONAnul 2024: -8.837 RONAnul 2025: 45.516 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    198 mii lei
    Profit net
    46 mii lei
    Angajați
    3
  • 2024

    Cifra de afaceri
    268 mii lei
    Profit net
    -9 mii lei
    Angajați
    7
  • 2023

    Cifra de afaceri
    298 mii lei
    Profit net
    154 lei
    Angajați
    8
  • 2022

    Cifra de afaceri
    273 mii lei
    Profit net
    16 mii lei
    Angajați
    7
  • 2021

    Cifra de afaceri
    241 mii lei
    Profit net
    41 mii lei
    Angajați
    7
  • 2020

    Cifra de afaceri
    218 mii lei
    Profit net
    914 lei
    Angajați
    11
  • 2019

    Cifra de afaceri
    275 mii lei
    Profit net
    476 lei
    Angajați
    11
  • 2018

    Cifra de afaceri
    221 mii lei
    Profit net
    3 mii lei
    Angajați
    9
  • 2017

    Cifra de afaceri
    208 mii lei
    Profit net
    33 mii lei
    Angajați
    8
  • 2016

    Cifra de afaceri
    172 mii lei
    Profit net
    14 mii lei
    Angajați
    8

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
23%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 22,9 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
6,96Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 6,96 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
14%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

14% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Cel mai mare profit net din istoric

  2. 2023

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. 2011

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Bacău cu nr. J4/81/2011.

În cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre VERY GOOD SRL

Este VERY GOOD SRL activă?

Da. VERY GOOD SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a VERY GOOD SRL?

Cifra de afaceri a VERY GOOD SRL în 2025 a fost de 198.388 lei, în scădere cu 26% față de 2024.

Ce profit a avut VERY GOOD SRL în 2025?

În 2025, VERY GOOD SRL a înregistrat un profit net de 45.516 lei.

Ce activitate are VERY GOOD SRL?

Activitatea principală a VERY GOOD SRL este Activități de coafură și frizerie (CAEN 9621).

Unde are sediul VERY GOOD SRL?

VERY GOOD SRL are sediul social la adresa Bld. Mărășești Nr. 54C, Mun. Onești, Jud. Bacău.

VERY GOOD SRL este plătitoare de TVA?

Nu. VERY GOOD SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

VERY GOOD SRL are datorii la ANAF?

Nu. VERY GOOD SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre VERY GOOD SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].