ActivăSRL

VERTORE SRL

Str. Egretei Nr. 25, Bl. B35, Ap. 72, Mun. Braşov, Jud. Braşov

CAEN 6920: Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal

CUI
32030913
Reg. Com.
J2013001086083
Înființată
18 iulie 2013
Vechime
13 ani, 2 luni
Cifra de afaceri 2025
496 mii lei
Profit net 2025
320 mii lei
Angajați 2025
2

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Înscrisă în RO e-Factura
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 18.07.2013

Rezumat

Pe scurt

VERTORE SRL (CUI 32030913) este o societate cu răspundere limitată activă din Brașov, înființată în 2013. Activitatea principală este Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal (CAEN 6920).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 496.434 lei (-29% față de 2024) și un profit net de 319.811 lei, cu 2 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
32030913
Nr. Reg. Com.
J2013001086083
EUID
ROONRC.J2013001086083
Cod CAEN principal
6920 - Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal
Data înființării
18 iulie 2013
Vechime
13 ani, 2 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Egretei Nr. 25, Bl. B35, Ap. 72, Mun. Braşov, Jud. Braşov

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • CO••• MI••• AND•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-28,6% față de 2024

496.434 RON

2024: 694.819 RON

0200k400k600k800k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 1.350 RONAnul 2017: 14.515 RONAnul 2018: 15.899 RONAnul 2019: 56.375 RONAnul 2020: 53.494 RONAnul 2021: 151.775 RONAnul 2022: 251.228 RONAnul 2023: 295.314 RONAnul 2024: 694.819 RONAnul 2025: 496.434 RON

Profit net 2025

-34,8% față de 2024

319.811 RON

2024: 490.682 RON

-200k0200k400k600k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: -19.322 RONAnul 2017: -21.566 RONAnul 2018: 2.995 RONAnul 2019: 35.702 RONAnul 2020: 24.956 RONAnul 2021: 91.447 RONAnul 2022: 153.360 RONAnul 2023: 165.039 RONAnul 2024: 490.682 RONAnul 2025: 319.811 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    496 mii lei
    Profit net
    320 mii lei
    Angajați
    2
  • 2024

    Cifra de afaceri
    695 mii lei
    Profit net
    491 mii lei
    Angajați
    2
  • 2023

    Cifra de afaceri
    295 mii lei
    Profit net
    165 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    251 mii lei
    Profit net
    153 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    152 mii lei
    Profit net
    91 mii lei
    Angajați
    0
  • 2020

    Cifra de afaceri
    53 mii lei
    Profit net
    25 mii lei
    Angajați
    0
  • 2019

    Cifra de afaceri
    56 mii lei
    Profit net
    36 mii lei
    Angajați
    -
  • 2018

    Cifra de afaceri
    16 mii lei
    Profit net
    3 mii lei
    Angajați
    -
  • 2017

    Cifra de afaceri
    15 mii lei
    Profit net
    -22 mii lei
    Angajați
    1
  • 2016

    Cifra de afaceri
    1 mii lei
    Profit net
    -19 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
64%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 64,4 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăAtenție
1,07Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,07 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
55%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

55% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2024

    Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  2. Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. Cel mai mare profit net din istoric

  4. 2013

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  5. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Brașov cu nr. J8/1086/2013.

În cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre VERTORE SRL

Este VERTORE SRL activă?

Da. VERTORE SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a VERTORE SRL?

Cifra de afaceri a VERTORE SRL în 2025 a fost de 496.434 lei, în scădere cu 29% față de 2024.

Ce profit a avut VERTORE SRL în 2025?

În 2025, VERTORE SRL a înregistrat un profit net de 319.811 lei.

Ce activitate are VERTORE SRL?

Activitatea principală a VERTORE SRL este Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal (CAEN 6920).

Unde are sediul VERTORE SRL?

VERTORE SRL are sediul social la adresa Str. Egretei Nr. 25, Bl. B35, Ap. 72, Mun. Brașov, Jud. Brașov.

VERTORE SRL este plătitoare de TVA?

Da. VERTORE SRL este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

VERTORE SRL are datorii la ANAF?

Nu. VERTORE SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre VERTORE SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].