VERSANT DESIGN SRL Radiată SRL

Înființată 28.03.2002
Str. Izvorul Crisului Nr. 11, Bl. A7, Ap. 55, Bucureşti Sectorul 4, Jud. Bucureşti, 0 7311, Activități ale agențiilor de publicitate

Prezentare

Pe scurt

VERSANT DESIGN SRL (CUI 14545725) a fost o societate cu răspundere limitată din București (sectorul 4), înființată în 2002 și radiată în 2019. Activitatea principală era Activități ale agențiilor de publicitate (CAEN 7311).

Ultimul bilanț, din 2017, arată o cifră de afaceri de 45.068 lei și un profit net de 43.017 lei, fără angajați declarați.

Cifra de afaceri 2017
45,1 miilei
Profit net 2017
43 miilei
Angajați 2017
0
Marjă netă
95,4%
Capital social
200lei
Vechime
24ani

Evoluție financiară

Ministerul Finanțelor, 2008-2017
Cifra de afaceri
AnValoare
20086.463 lei
20091.000 lei
2010-
20110 lei
20120 lei
20130 lei
20140 lei
2015-
2016-
201745.068 lei

Indicatori din bilanț

lei
Indicatori din bilanț pe ani, în lei
Indicator2017201620152014201320122011201020092008
Cifra de afaceri45.068--0000-1.0006.463
Profit net43.0170-0000--681-406
Număr mediu de angajați0-----0---
Active imobilizate0438438438438438438438438480
Active circulante43.6906.4106.4106.4106.4106.4106.4106.4106.4106.674
Stocuri615697697697697697697697697755
Creanțe2.1682.1692.1692.1692.1692.1692.1692.1692.1695.876
Datorii36.1786.1786.1786.1786.1786.1786.1786.1785.803
Capitaluri proprii43.6876706706706706706706706701.351
Ultimul bilanț: 2017. Valori din situațiile financiare anuale depuse.

Indicatori financiari 2017

Marjă netă

Bun
95%

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 95,4 lei profit net.

Verde ≥ 5%, roșu sub 0

Lichiditate curentă

Bun
14.563,33 Față de anul anterior: în creștere

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 14.563,33 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5, roșu sub 1

Grad de îndatorare

Bun
0% Față de anul anterior: în scădere

0% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60%, roșu peste 80%

  • Lichiditate rapidă
  • Solvabilitate
  • Zile încasare creanțe
  • Zile de stoc
  • CA per angajat
  • Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Stare fiscală și juridică

ANAF, actualizat 30.09.2026

Firma este radiată. Starea fiscală curentă nu se mai aplică.

Stare la Registrul Comerțului Radiată
Ultimul status ANAFRADIERE din data 22.01.2019

Identificare și contact

ONRC, ANAF

Date de identificare

CUI / CIF
14545725
Nr. Reg. Com.
J40/2484/2002
EUID
ROONRC.J40/2484/2002
Cod CAEN principal
7311, Activități ale agențiilor de publicitate
Data înființării
28 martie 2002
Vechime
24 de ani, 7 luni
Formă juridică
SRL
Capital social
200 lei (bilanț 2017)
Adresă sediu
Str. Izvorul Crisului Nr. 11, Bl. A7, Ap. 55, Bucureşti Sectorul 4, Jud. Bucureşti, 0
Domiciliu fiscal
Str. Izvorul Crisului Nr. 11, Sector 4 Mun. Bucureşti, Jud. Bucureşti, 40892

Date de contact

parțial ascunse
Telefoane (1)
  • 0722••••••
Email (0)
-
Website (0)
-

Administratori și reprezentanți

1
  • N••• MAR•••Administrator
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică. Vezi complet

Dosare în instanță

portal.just.ro
Dosarele sunt disponibile cu cont

Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.

Creează cont gratuit

Relații și clasament

ONRC, Ministerul Finanțelor

Firme legate și la aceeași adresă

Vezi rețeaua firmei

Firmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.

Creează cont gratuit

Clasament în domeniu și județ

Locul firmei în clasament

Poziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.

Creează cont gratuit

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
2019
  1. Radierea din Registrul Comerțului ONRC
2017
  1. Cea mai mare cifră de afaceri din istoric Bilanțuri
  2. Cel mai mare profit net din istoric Bilanțuri
2015
  1. Reactivată ca contribuabil de ANAF ANAF
2012
  1. Declarată contribuabil inactiv de ANAF ANAF
2010
  1. Încetarea înregistrării în scopuri de TVA ANAF
2002
  1. Înregistrarea în scopuri de TVA ANAF
  2. Înființarea firmei Înmatriculată în București cu nr. J40/2484/2002. ONRC

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Întrebări frecvente despre VERSANT DESIGN SRL

Este VERSANT DESIGN SRL activă?

Nu. VERSANT DESIGN SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2019.

Care este cifra de afaceri a VERSANT DESIGN SRL?

Cifra de afaceri a VERSANT DESIGN SRL în 2017 a fost de 45.068 lei.

Ce profit a avut VERSANT DESIGN SRL în 2017?

În 2017, VERSANT DESIGN SRL a înregistrat un profit net de 43.017 lei.

Ce activitate avea VERSANT DESIGN SRL?

Activitatea principală a VERSANT DESIGN SRL era Activități ale agențiilor de publicitate (CAEN 7311).

Unde avea sediul VERSANT DESIGN SRL?

VERSANT DESIGN SRL avea sediul social la adresa Str. Izvorul Crisului Nr. 11, Bl. A7, Ap. 55, București Sectorul 4, Jud. București, 0.

VERSANT DESIGN SRL are datorii la ANAF?

Nu. VERSANT DESIGN SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre VERSANT DESIGN SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].