Marjă netă
SlabFirma a pierdut 7,8 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
VERNICI DECOSTYLE SRL (CUI 36698657) este o societate cu răspundere limitată activă din satul Urleta, Comuna Bănești, județul Prahova, înființată în 2016. Activitatea principală este Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN 4334).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 287.550 lei (-11% față de 2024) și o pierdere netă de 22.433 lei, cu 1 angajat.
Nu este înregistrată în scopuri de TVA, dar este înregistrată în RO e-Factura. ANAF a declarat-o contribuabil inactiv.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 23.846 lei |
| 2017 | 306.638 lei |
| 2018 | 759.613 lei |
| 2019 | 900.240 lei |
| 2020 | 1.277.886 lei |
| 2021 | 395.734 lei |
| 2022 | 6.000 lei |
| 2023 | 385.830 lei |
| 2024 | 324.825 lei |
| 2025 | 287.550 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 287.550 | 324.825 | 385.830 | 6.000 | 395.734 | 1.277.886 | 900.240 | 759.613 | 306.638 | 23.846 |
| Profit net | -22.433 | 3.166 | 25.772 | -77.246 | 129.525 | 48.823 | 100.501 | 40.002 | 1.978 | -4.171 |
| Număr mediu de angajați | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 2 | - |
| Active imobilizate | 548.478 | 603.801 | 660.532 | 721.179 | 787.077 | 846.982 | 786.528 | - | - | - |
| Active circulante | 339.075 | 275.403 | 175.517 | 61.348 | 98.044 | 556.046 | 361.747 | 201.786 | 138.663 | 69.788 |
| Stocuri | 27.306 | 27.306 | 27.306 | 2.306 | 2.306 | 377.761 | 185.451 | 175.903 | 88.933 | 65.869 |
| Creanțe | 337.227 | 273.555 | 173.669 | 59.236 | 83.414 | 143.057 | 126.125 | 11.079 | 2.898 | - |
| Datorii | 119.946 | 89.163 | 49.174 | 21.422 | 42.278 | 645.437 | 302.218 | 163.777 | 156.701 | 73.759 |
| Capitaluri proprii | 60.061 | 82.495 | 79.329 | 53.559 | 130.797 | 50.045 | 138.510 | 38.009 | -1.993 | -3.971 |
Firma a pierdut 7,8 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 2,83 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
14% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare), evoluția cifrei de afaceri și a profitului și dosarele în instanță pe ani. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. VERNICI DECOSTYLE SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a VERNICI DECOSTYLE SRL în 2025 a fost de 287.550 lei, în scădere cu 11% față de 2024.
În 2025, VERNICI DECOSTYLE SRL a înregistrat o pierdere netă de 22.433 lei.
Activitatea principală a VERNICI DECOSTYLE SRL este Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN 4334).
VERNICI DECOSTYLE SRL are sediul social la adresa Belu Nr. 217D, Sat Urleta, Comuna Bănești, Jud. Prahova, 107051.
Nu. VERNICI DECOSTYLE SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. VERNICI DECOSTYLE SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].