ActivăSRL

VERDE DE VRIES SRL

Str. Fântânele Nr. 7, Sc. 4, Ap. 104, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400327

CAEN 7022: Activități de consultanță pentru afaceri și management

CUI
29589355
Reg. Com.
J12/156/2012
Înființată
25 ianuarie 2012
Vechime
14 ani, 8 luni
Cifra de afaceri 2025
216 mii lei
Profit net 2025
29 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 25.01.2012

Rezumat

Pe scurt

VERDE DE VRIES SRL (CUI 29589355) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2012. Activitatea principală este Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN 7022).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 215.828 lei (-35% față de 2024) și un profit net de 28.667 lei, cu 1 angajat.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
29589355
Nr. Reg. Com.
J12/156/2012
EUID
ROONRC.J12/156/2012
Cod CAEN principal
7022 - Activități de consultanță pentru afaceri și management
Data înființării
25 ianuarie 2012
Vechime
14 ani, 8 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Fântânele Nr. 7, Sc. 4, Ap. 104, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400327

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (2)
  • •• VR••• D••• IO•••
  • •• VR••• ROMM••• B•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-35,4% față de 2024

215.828 RON

2024: 334.309 RON

0100k200k300k400k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 79.898 RONAnul 2017: 154.303 RONAnul 2018: 159.259 RONAnul 2019: 167.389 RONAnul 2020: 84.792 RONAnul 2021: 0 RONAnul 2022: 216.926 RONAnul 2023: 332.768 RONAnul 2024: 334.309 RONAnul 2025: 215.828 RON

Profit net 2025

-81,1% față de 2024

28.667 RON

2024: 151.508 RON

-50k050k100k150k200k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: -1.010 RONAnul 2017: 54.507 RONAnul 2018: 65.672 RONAnul 2019: 85.315 RONAnul 2020: 14.340 RONAnul 2021: 9.419 RONAnul 2022: 141.754 RONAnul 2023: 145.962 RONAnul 2024: 151.508 RONAnul 2025: 28.667 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    216 mii lei
    Profit net
    29 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    334 mii lei
    Profit net
    152 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    333 mii lei
    Profit net
    146 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    217 mii lei
    Profit net
    142 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    9 mii lei
    Angajați
    1
  • 2020

    Cifra de afaceri
    85 mii lei
    Profit net
    14 mii lei
    Angajați
    2
  • 2019

    Cifra de afaceri
    167 mii lei
    Profit net
    85 mii lei
    Angajați
    2
  • 2018

    Cifra de afaceri
    159 mii lei
    Profit net
    66 mii lei
    Angajați
    2
  • 2017

    Cifra de afaceri
    154 mii lei
    Profit net
    55 mii lei
    Angajați
    2
  • 2016

    Cifra de afaceri
    80 mii lei
    Profit net
    -1 mii lei
    Angajați
    2

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
13%Față de anul anterior: în scădere
2022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 13,3 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăAtenție
1,09Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,09 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareAtenție
74%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

74% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2024

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2023

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. 2012

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/156/2012.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre VERDE DE VRIES SRL

Este VERDE DE VRIES SRL activă?

Da. VERDE DE VRIES SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a VERDE DE VRIES SRL?

Cifra de afaceri a VERDE DE VRIES SRL în 2025 a fost de 215.828 lei, în scădere cu 35% față de 2024.

Ce profit a avut VERDE DE VRIES SRL în 2025?

În 2025, VERDE DE VRIES SRL a înregistrat un profit net de 28.667 lei.

Ce activitate are VERDE DE VRIES SRL?

Activitatea principală a VERDE DE VRIES SRL este Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN 7022).

Unde are sediul VERDE DE VRIES SRL?

VERDE DE VRIES SRL are sediul social la adresa Str. Fântânele Nr. 7, Sc. 4, Ap. 104, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400327.

VERDE DE VRIES SRL este plătitoare de TVA?

Da. VERDE DE VRIES SRL este înregistrată în scopuri de TVA.

VERDE DE VRIES SRL are datorii la ANAF?

Nu. VERDE DE VRIES SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre VERDE DE VRIES SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].