RadiatăSRL

VERBA PLANT SRL-D

Str. Ilie Măcelaru Nr. 16, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400380

CAEN 8220: Activități ale centrelor de intermediere telefonică (call center)

CUI
31976850
Reg. Com.
J12/2168/2013
Înființată
8 iulie 2013
Vechime
13 ani, 3 luni
Profit net 2018
-3 mii lei
Angajați 2018
1

Stare la Registrul Comerțului

  • radiată

Ultimul status ANAF: RADIERE din data 05.12.2019

Rezumat

Pe scurt

VERBA PLANT SRL-D (CUI 31976850) a fost o societate cu răspundere limitată din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2013 și radiată în 2019. Activitatea principală era Activități ale centrelor de intermediere telefonică (call center) (CAEN 8220).

Ultimul bilanț, din 2018, nu arată cifră de afaceri, ci o pierdere netă de 2.856 lei, cu 1 angajat.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
31976850
Nr. Reg. Com.
J12/2168/2013
EUID
ROONRC.J12/2168/2013
Cod CAEN principal
8220 - Activități ale centrelor de intermediere telefonică (call center)
Data înființării
8 iulie 2013
Vechime
13 ani, 3 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Ilie Măcelaru Nr. 16, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400380

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • ••• S•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2013 - 2018, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2018

-

2017: 700 RON

0100k200k300k400k201320142015201620172018Anul 2013: 58.885 RONAnul 2014: 211.491 RONAnul 2015: 321.238 RONAnul 2016: 90.830 RONAnul 2017: 700 RONAnul 2018: 0 RON

Profit net 2018

+95,5% față de 2017

-2.856 RON

2017: -62.819 RON

-300k-200k-100k0100k201320142015201620172018Anul 2013: -72.644 RONAnul 2014: -258.986 RONAnul 2015: 13 RONAnul 2016: 10.931 RONAnul 2017: -62.819 RONAnul 2018: -2.856 RON

Evoluție pe ani

  • 2018

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -3 mii lei
    Angajați
    1
  • 2017

    Cifra de afaceri
    700 lei
    Profit net
    -63 mii lei
    Angajați
    2
  • 2016

    Cifra de afaceri
    91 mii lei
    Profit net
    11 mii lei
    Angajați
    4
  • 2015

    Cifra de afaceri
    321 mii lei
    Profit net
    13 lei
    Angajați
    -
  • 2014

    Cifra de afaceri
    211 mii lei
    Profit net
    -259 mii lei
    Angajați
    15
  • 2013

    Cifra de afaceri
    59 mii lei
    Profit net
    -73 mii lei
    Angajați
    8

Analiză

Indicatori financiari 2018

Marjă netăIndisponibil
—
2014201520162017

Nu se poate calcula: firma nu a raportat cifră de afaceri în acest an.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,01Față de anul anterior: în scădere
20142015201620172018

Activele circulante acoperă doar 0,7% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
14.704%Față de anul anterior: în creștere
20142015201620172018

14.704% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2020

    Stări încheiate la ONRC

    Faliment; Este sub incidența Legii nr. 85/2014; Pierdere, la data de 31.12.2016, a calității de microîntreprindere aparținând întreprinzătorului debutant.

  2. 2019

    Radierea din Registrul Comerțului

  3. Stări noi la ONRC

    Faliment; Este sub incidența Legii nr. 85/2014.

  4. Stare încheiată la ONRC: Funcțiune

  5. 2017

    Stare nouă la ONRC: Pierdere, la data de 31.12.2016, a calității de microîntreprindere aparținând întreprinzătorului debutant

  6. 2016

    Cel mai mare profit net din istoric

Vezi toată cronologia (2 evenimente în plus, 2013 - 2015)
  1. 2015

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2013

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/2168/2013.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre VERBA PLANT SRL-D

Este VERBA PLANT SRL-D activă?

Nu. VERBA PLANT SRL-D a fost radiată din Registrul Comerțului în 2019.

Ce profit a avut VERBA PLANT SRL-D în 2018?

În 2018, VERBA PLANT SRL-D a înregistrat o pierdere netă de 2.856 lei.

Câți angajați avea VERBA PLANT SRL-D?

Conform bilanțului pe 2018, VERBA PLANT SRL-D a avut în medie 1 angajat (față de 2 angajați în 2017).

Ce activitate avea VERBA PLANT SRL-D?

Activitatea principală a VERBA PLANT SRL-D era Activități ale centrelor de intermediere telefonică (call center) (CAEN 8220).

Unde avea sediul VERBA PLANT SRL-D?

VERBA PLANT SRL-D avea sediul social la adresa Str. Ilie Măcelaru Nr. 16, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400380.

VERBA PLANT SRL-D are datorii la ANAF?

Nu. VERBA PLANT SRL-D nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre VERBA PLANT SRL-D

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].