Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 26,1 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
VENUS MED SERV SRL (CUI 24042682) este o societate cu răspundere limitată activă din Dej, județul Cluj, înființată în 2008. Activitatea principală este Comerț cu amănuntul al articolelor medicale și ortopedice (CAEN 4774).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 223.996 lei (+126% față de 2024) și un profit net de 58.506 lei, cu 1 angajat.
Este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 31.343 lei |
| 2017 | 43.604 lei |
| 2018 | 47.202 lei |
| 2019 | 59.141 lei |
| 2020 | 117.687 lei |
| 2021 | 101.136 lei |
| 2022 | 85.700 lei |
| 2023 | 111.300 lei |
| 2024 | 99.100 lei |
| 2025 | 223.996 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 223.996 | 99.100 | 111.300 | 85.700 | 101.136 | 117.687 | 59.141 | 47.202 | 43.604 | 31.343 |
| Profit net | 58.506 | -26.363 | 287 | 2.195 | 3.164 | 5.816 | -61.499 | -50.564 | -53.819 | -31.858 |
| Număr mediu de angajați | 1 | - | - | - | - | - | - | - | - | 1 |
| Active imobilizate | 1.010.941 | 1.087.304 | 1.113.162 | 1.155.332 | 984.341 | 938.227 | 897.099 | 868.130 | 797.047 | 744.211 |
| Active circulante | 143.436 | 10.531 | 22.740 | 47.518 | 17.766 | 52.435 | 49.282 | 55.392 | 24.009 | 29.542 |
| Stocuri | 39.528 | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Creanțe | 3.175 | 9.651 | 19.220 | 47.020 | 13.042 | 27.404 | 42.986 | 37.205 | 17.142 | 27.667 |
| Datorii | 1.156.737 | 1.497.715 | 1.505.271 | 1.572.506 | 1.373.958 | 1.353.761 | 1.327.213 | 1.242.855 | 1.089.824 | 988.702 |
| Capitaluri proprii | 3.543 | -395.532 | -369.369 | -369.656 | -371.851 | -375.015 | -380.832 | -319.333 | -268.768 | -214.949 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 26,1 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 12% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
100% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. VENUS MED SERV SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a VENUS MED SERV SRL în 2025 a fost de 223.996 lei, în creștere cu 126% față de 2024.
În 2025, VENUS MED SERV SRL a înregistrat un profit net de 58.506 lei.
Activitatea principală a VENUS MED SERV SRL este Comerț cu amănuntul al articolelor medicale și ortopedice (CAEN 4774).
VENUS MED SERV SRL are sediul social la adresa Str. Ecaterina Teodoroiu Nr. 50/A, Ap. 22, Municipiul Dej, Jud. Cluj.
Da. VENUS MED SERV SRL este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. VENUS MED SERV SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].