ActivăSRL

VENTIN CONSTRUCT S.R.L.

Bld. Ştefan cel Mare Nr. 78, Bl. PB25, Ap. 7, Mun. Oradea, Jud. Bihor

CAEN 4522: Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții

CUI
21806530
Reg. Com.
J05/1355/2007
Înființată
25 mai 2007
Vechime
19 ani, 4 luni
Cifra de afaceri 2025
298 mii lei
Profit net 2025
62 mii lei
Angajați 2025
3

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 25.05.2007

Rezumat

Pe scurt

VENTIN CONSTRUCT S.R.L. (CUI 21806530) este o societate cu răspundere limitată activă din Oradea, județul Bihor, înființată în 2007. Activitatea principală este Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții (CAEN 4522).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 298.146 lei (+32% față de 2024) și un profit net de 61.752 lei, cu 3 angajați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
21806530
Nr. Reg. Com.
J05/1355/2007
EUID
ROONRC.J05/1355/2007
Cod CAEN principal
4522 - Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
Data înființării
25 mai 2007
Vechime
19 ani, 4 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Bld. Ştefan cel Mare Nr. 78, Bl. PB25, Ap. 7, Mun. Oradea, Jud. Bihor

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • UJVAR••• E•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+32,2% față de 2024

298.146 RON

2024: 225.526 RON

0100k200k300k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 91.695 RONAnul 2017: 103.450 RONAnul 2018: 169.120 RONAnul 2019: 112.496 RONAnul 2020: 161.400 RONAnul 2021: 219.818 RONAnul 2022: 247.465 RONAnul 2023: 172.233 RONAnul 2024: 225.526 RONAnul 2025: 298.146 RON

Profit net 2025

+3532,6% față de 2024

61.752 RON

2024: -1.799 RON

-100k-50k050k100k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: -19.292 RONAnul 2017: -3.151 RONAnul 2018: 34.207 RONAnul 2019: -57.308 RONAnul 2020: -9.783 RONAnul 2021: 28.825 RONAnul 2022: 22.312 RONAnul 2023: -40.066 RONAnul 2024: -1.799 RONAnul 2025: 61.752 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    298 mii lei
    Profit net
    62 mii lei
    Angajați
    3
  • 2024

    Cifra de afaceri
    226 mii lei
    Profit net
    -2 mii lei
    Angajați
    3
  • 2023

    Cifra de afaceri
    172 mii lei
    Profit net
    -40 mii lei
    Angajați
    3
  • 2022

    Cifra de afaceri
    247 mii lei
    Profit net
    22 mii lei
    Angajați
    3
  • 2021

    Cifra de afaceri
    220 mii lei
    Profit net
    29 mii lei
    Angajați
    3
  • 2020

    Cifra de afaceri
    161 mii lei
    Profit net
    -10 mii lei
    Angajați
    3
  • 2019

    Cifra de afaceri
    112 mii lei
    Profit net
    -57 mii lei
    Angajați
    3
  • 2018

    Cifra de afaceri
    169 mii lei
    Profit net
    34 mii lei
    Angajați
    3
  • 2017

    Cifra de afaceri
    103 mii lei
    Profit net
    -3 mii lei
    Angajați
    2
  • 2016

    Cifra de afaceri
    92 mii lei
    Profit net
    -19 mii lei
    Angajați
    3

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
21%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 20,7 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
1,59Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,59 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareAtenție
63%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

63% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2007

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Bihor cu nr. J5/1355/2007, sub denumirea VENTIN CONSTRUCT SRL.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre VENTIN CONSTRUCT S.R.L.

Este VENTIN CONSTRUCT S.R.L. activă?

Da. VENTIN CONSTRUCT S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a VENTIN CONSTRUCT S.R.L.?

Cifra de afaceri a VENTIN CONSTRUCT S.R.L. în 2025 a fost de 298.146 lei, în creștere cu 32% față de 2024.

Ce profit a avut VENTIN CONSTRUCT S.R.L. în 2025?

În 2025, VENTIN CONSTRUCT S.R.L. a înregistrat un profit net de 61.752 lei.

Ce activitate are VENTIN CONSTRUCT S.R.L.?

Activitatea principală a VENTIN CONSTRUCT S.R.L. este Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții (CAEN 4522).

Unde are sediul VENTIN CONSTRUCT S.R.L.?

VENTIN CONSTRUCT S.R.L. are sediul social la adresa Bld. Ștefan cel Mare Nr. 78, Bl. PB25, Ap. 7, Mun. Oradea, Jud. Bihor.

VENTIN CONSTRUCT S.R.L. este plătitoare de TVA?

Nu. VENTIN CONSTRUCT S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.

VENTIN CONSTRUCT S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. VENTIN CONSTRUCT S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre VENTIN CONSTRUCT S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].