Marjă netă
SlabFirma a pierdut 1,8 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
VENTI SHOP SRL (CUI 36683389) este o societate cu răspundere limitată activă din Sibiu, înființată în 2016. Activitatea principală este Restaurante (CAEN 5611).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 568.125 lei (-15% față de 2024) și o pierdere netă de 10.343 lei, cu 2 angajați.
Este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 110.800 lei |
| 2017 | 216.374 lei |
| 2018 | 17.549 lei |
| 2019 | 55.436 lei |
| 2020 | 44.240 lei |
| 2021 | 465.483 lei |
| 2022 | 636.186 lei |
| 2023 | 618.789 lei |
| 2024 | 668.153 lei |
| 2025 | 568.125 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 568.125 | 668.153 | 618.789 | 636.186 | 465.483 | 44.240 | 55.436 | 17.549 | 216.374 | 110.800 |
| Profit net | -10.343 | 40.016 | 134.929 | 219.527 | 121.950 | -11.074 | 7.047 | 2.347 | 151.972 | 68.925 |
| Număr mediu de angajați | 2 | 3 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Active imobilizate | 15.968 | 27.306 | 38.956 | 37.800 | 250 | 250 | 917 | - | - | 595 |
| Active circulante | 338.700 | 315.605 | 265.557 | 290.363 | 157.330 | 21.279 | 37.866 | 157.971 | 156.539 | 77.009 |
| Stocuri | 120.842 | 126.640 | 73.047 | 44.860 | 14.579 | -2.781 | 5.270 | 6.080 | 5.565 | 10.299 |
| Creanțe | 110.160 | 118.437 | 160.559 | 42.481 | 123.311 | 1.579 | 1.701 | 2.718 | 1.701 | - |
| Datorii | 364.714 | 283.615 | 177.772 | 96.369 | 37.634 | 21.956 | 28.136 | 3.412 | 4.327 | 8.479 |
| Capitaluri proprii | -10.035 | 59.307 | 126.752 | 231.823 | 121.019 | -427 | 10.647 | 154.559 | 152.212 | 69.125 |
Firma a pierdut 1,8 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 93% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
103% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare), evoluția cifrei de afaceri și a profitului și dosarele în instanță pe ani. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. VENTI SHOP SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a VENTI SHOP SRL în 2025 a fost de 568.125 lei, în scădere cu 15% față de 2024.
În 2025, VENTI SHOP SRL a înregistrat o pierdere netă de 10.343 lei.
Activitatea principală a VENTI SHOP SRL este Restaurante (CAEN 5611).
VENTI SHOP SRL are sediul social la adresa ALBA IULIA Nr. 55, Sc. A, Et. 1, Ap. 5, Municipiul Sibiu, Jud. Sibiu, 550052.
Da. VENTI SHOP SRL este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. VENTI SHOP SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].