RadiatăSRL

VENCOM LAUR SRL

Str. Nicolae Ghica, Bl. 1, Sc. A, Et. P, Ap. 2, Orş. Comăneşti, Jud. Bacău, 605200

CAEN 4671: Comerț cu ridicata al autovehiculelor

CUI
24694490
Reg. Com.
J04/1948/2008
Înființată
3 noiembrie 2008
Vechime
17 ani, 11 luni
Cifra de afaceri 2012
35 mii lei
Profit net 2012
794 lei

Stare la Registrul Comerțului

  • radiată

Ultimul status ANAF: RADIERE din data 21.05.2018

Rezumat

Pe scurt

VENCOM LAUR SRL (CUI 24694490) a fost o societate cu răspundere limitată din Comănești, județul Bacău, înființată în 2008 și radiată în 2018. Activitatea principală era Comerț cu ridicata al autovehiculelor (CAEN 4671).

Ultimul bilanț, din 2012, arată o cifră de afaceri de 34.650 lei (+697% față de 2011) și un profit net de 794 lei, fără angajați declarați.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
24694490
Nr. Reg. Com.
J04/1948/2008
EUID
ROONRC.J04/1948/2008
Cod CAEN principal
4671 - Comerț cu ridicata al autovehiculelor
Data înființării
3 noiembrie 2008
Vechime
17 ani, 11 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Nicolae Ghica, Bl. 1, Sc. A, Et. P, Ap. 2, Orş. Comăneşti, Jud. Bacău, 605200

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (2)
  • COTOŞEV••• ••• LĂCRĂMIO•••
  • COTOŞEV••• •• VEN•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2010 - 2012, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2012

+697,1% față de 2011

34.650 RON

2011: 4.347 RON

010k20k30k40k201020112012Anul 2010: 300 RONAnul 2011: 4.347 RONAnul 2012: 34.650 RON

Profit net 2012

+46,8% față de 2011

794 RON

2011: 541 RON

0200400600800201020112012Anul 2010: 29 RONAnul 2011: 541 RONAnul 2012: 794 RON

Evoluție pe ani

  • 2012

    Cifra de afaceri
    35 mii lei
    Profit net
    794 lei
    Angajați
    -
  • 2011

    Cifra de afaceri
    4 mii lei
    Profit net
    541 lei
    Angajați
    -
  • 2010

    Cifra de afaceri
    300 lei
    Profit net
    29 lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2012

Marjă netăAtenție
2,3%Față de anul anterior: în scădere
201020112012

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 2,3 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăAtenție
1,38Față de anul anterior: în scădere
201020112012

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,38 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareAtenție
73%Față de anul anterior: în creștere
201020112012

73% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2018

    Stări încheiate la ONRC

    Lichidare; Certificat de înmatriculare preschimbat; Bilanțul anual nedepus la registrul comerțului pe anul 2009.

  2. Radierea din Registrul Comerțului

  3. Stare nouă la ONRC: Lichidare

  4. Stare încheiată la ONRC: Funcțiune

  5. 2012

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  6. Cel mai mare profit net din istoric

Vezi toată cronologia (1 eveniment în plus, 2008 - 2008)
  1. 2008

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Bacău cu nr. J4/1948/2008.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre VENCOM LAUR SRL

Este VENCOM LAUR SRL activă?

Nu. VENCOM LAUR SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2018.

Care este cifra de afaceri a VENCOM LAUR SRL?

Cifra de afaceri a VENCOM LAUR SRL în 2012 a fost de 34.650 lei, în creștere cu 697% față de 2011.

Ce profit a avut VENCOM LAUR SRL în 2012?

În 2012, VENCOM LAUR SRL a înregistrat un profit net de 794 lei.

Ce activitate avea VENCOM LAUR SRL?

Activitatea principală a VENCOM LAUR SRL era Comerț cu ridicata al autovehiculelor (CAEN 4671).

Unde avea sediul VENCOM LAUR SRL?

VENCOM LAUR SRL avea sediul social la adresa Str. Nicolae Ghica, Bl. 1, Sc. A, Et. P, Ap. 2, Orș. Comănești, Jud. Bacău, 605200.

VENCOM LAUR SRL are datorii la ANAF?

Nu. VENCOM LAUR SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre VENCOM LAUR SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].