RadiatăSRL

VECTOR CONSTRUCT SRL

Str. Dr. Louis Pasteur Nr. 79, Ap. 32, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400335

CAEN 7112: Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea

CUI
16549383
Reg. Com.
J12/2358/2004
Înființată
24 iunie 2004
Vechime
22 de ani, 3 luni
Profit net 2018
-196 mii lei
Angajați 2018
1

Stare la Registrul Comerțului

  • radiată

Ultimul status ANAF: RADIERE din data 07.02.2020

Rezumat

Pe scurt

VECTOR CONSTRUCT SRL (CUI 16549383) a fost o societate cu răspundere limitată din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2004 și radiată în 2020. Activitatea principală era Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (CAEN 7112).

Ultimul bilanț, din 2018, nu arată cifră de afaceri, ci o pierdere netă de 196.083 lei, cu 1 angajat.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
16549383
Nr. Reg. Com.
J12/2358/2004
EUID
ROONRC.J12/2358/2004
Cod CAEN principal
7112 - Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
Data înființării
24 iunie 2004
Vechime
22 de ani, 3 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Dr. Louis Pasteur Nr. 79, Ap. 32, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400335

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • REDRES••• S•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2009 - 2018, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2018

-

2017: 10.786 RON

0100k200k300k400k2009201020112012201320142015201620172018Anul 2009: 200.334 RONAnul 2010: 80.430 RONAnul 2011: 74.950 RONAnul 2012: 25.183 RONAnul 2013: 31.163 RONAnul 2014: 50.641 RONAnul 2015: 350.090 RONAnul 2016: 66.911 RONAnul 2017: 10.786 RONAnul 2018: 0 RON

Profit net 2018

-90,5% față de 2017

-196.083 RON

2017: -102.943 RON

-200k-100k0100k2009201020112012201320142015201620172018Anul 2009: -121.242 RONAnul 2010: -131.865 RONAnul 2011: -121.744 RONAnul 2012: -129.435 RONAnul 2013: -46.276 RONAnul 2014: -31.902 RONAnul 2015: 0 RONAnul 2016: 17.363 RONAnul 2017: -102.943 RONAnul 2018: -196.083 RON

Evoluție pe ani

  • 2018

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -196 mii lei
    Angajați
    1
  • 2017

    Cifra de afaceri
    11 mii lei
    Profit net
    -103 mii lei
    Angajați
    -
  • 2016

    Cifra de afaceri
    67 mii lei
    Profit net
    17 mii lei
    Angajați
    -
  • 2015

    Cifra de afaceri
    350 mii lei
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    -
  • 2014

    Cifra de afaceri
    51 mii lei
    Profit net
    -32 mii lei
    Angajați
    3
  • 2013

    Cifra de afaceri
    31 mii lei
    Profit net
    -46 mii lei
    Angajați
    -
  • 2012

    Cifra de afaceri
    25 mii lei
    Profit net
    -129 mii lei
    Angajați
    -
  • 2011

    Cifra de afaceri
    75 mii lei
    Profit net
    -122 mii lei
    Angajați
    3
  • 2010

    Cifra de afaceri
    80 mii lei
    Profit net
    -132 mii lei
    Angajați
    5
  • 2009

    Cifra de afaceri
    200 mii lei
    Profit net
    -121 mii lei
    Angajați
    7

Analiză

Indicatori financiari 2018

Marjă netăIndisponibil
—
2014201520162017

Nu se poate calcula: firma nu a raportat cifră de afaceri în acest an.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,00Față de anul anterior: în scădere
20142015201620172018

Activele circulante acoperă doar 0% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
4.230.605%Față de anul anterior: în creștere
20142015201620172018

4.230.605% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2020

    Stări încheiate la ONRC

    Insolvență; Este sub incidența Legii nr. 85/2014; Certificat de înmatriculare preschimbat.

  2. Radierea din Registrul Comerțului

  3. 2019

    Stări noi la ONRC

    Insolvență; Este sub incidența Legii nr. 85/2014.

  4. Stare încheiată la ONRC: Funcțiune

  5. 2018

    Anularea înregistrării în scopuri de TVA

  6. 2008

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

Vezi toată cronologia (3 evenimente în plus, 2004 - 2008)
  1. 2008

    Cel mai mare profit net din istoric

  2. 2006

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  3. 2004

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/2358/2004.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre VECTOR CONSTRUCT SRL

Este VECTOR CONSTRUCT SRL activă?

Nu. VECTOR CONSTRUCT SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2020.

Ce profit a avut VECTOR CONSTRUCT SRL în 2018?

În 2018, VECTOR CONSTRUCT SRL a înregistrat o pierdere netă de 196.083 lei.

Câți angajați avea VECTOR CONSTRUCT SRL?

Conform bilanțului pe 2018, VECTOR CONSTRUCT SRL a avut în medie 1 angajat.

Ce activitate avea VECTOR CONSTRUCT SRL?

Activitatea principală a VECTOR CONSTRUCT SRL era Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (CAEN 7112).

Unde avea sediul VECTOR CONSTRUCT SRL?

VECTOR CONSTRUCT SRL avea sediul social la adresa Str. Dr. Louis Pasteur Nr. 79, Ap. 32, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400335.

VECTOR CONSTRUCT SRL are datorii la ANAF?

Nu. VECTOR CONSTRUCT SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre VECTOR CONSTRUCT SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].