ActivăSRL

VECOM SRL

Str. Gheorghe Doja Nr. 21, Mun. Zalău, Jud. Sălaj, 450017

CAEN 7020: Activități de consultanță în afaceri și management

CUI
681069
Reg. Com.
J1991000805311
Înființată
30 decembrie 1991
Vechime
34 de ani, 9 luni
Cifra de afaceri 2025
204 mii lei
Profit net 2025
-50 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Înscrisă în RO e-Factura
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 29.11.1992

Rezumat

Pe scurt

VECOM SRL (CUI 681069) este o societate cu răspundere limitată activă din Zalău, județul Sălaj, înființată în 1991. Activitatea principală este Activități de consultanță în afaceri și management (CAEN 7020).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 203.921 lei (+1% față de 2024) și o pierdere netă de 50.277 lei, cu 1 angajat.

Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
681069
Nr. Reg. Com.
J1991000805311
EUID
ROONRC.J1991000805311
Cod CAEN principal
7020 - Activități de consultanță în afaceri și management
Data înființării
30 decembrie 1991
Vechime
34 de ani, 9 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Gheorghe Doja Nr. 21, Mun. Zalău, Jud. Sălaj, 450017

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (2)
  • 0260••••••
  • 0260••••••
Email (1)
  • of••@••••.ro
Website (1)
  • www.••••••.ro
Persoane (1)
  • DĂRĂ••• V•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+1,0% față de 2024

203.921 RON

2024: 201.924 RON

0200k400k600k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 228.081 RONAnul 2017: 232.452 RONAnul 2018: 348.726 RONAnul 2019: 183.975 RONAnul 2020: 137.979 RONAnul 2021: 20.048 RONAnul 2022: 28.459 RONAnul 2023: 422.039 RONAnul 2024: 201.924 RONAnul 2025: 203.921 RON

Profit net 2025

-710,8% față de 2024

-50.277 RON

2024: -6.201 RON

-100k0100k200k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 24.428 RONAnul 2017: 61.661 RONAnul 2018: 185.974 RONAnul 2019: 77.780 RONAnul 2020: 240 RONAnul 2021: -52.646 RONAnul 2022: -25.503 RONAnul 2023: 196.585 RONAnul 2024: -6.201 RONAnul 2025: -50.277 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    204 mii lei
    Profit net
    -50 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    202 mii lei
    Profit net
    -6 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    422 mii lei
    Profit net
    197 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    28 mii lei
    Profit net
    -26 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    20 mii lei
    Profit net
    -53 mii lei
    Angajați
    1
  • 2020

    Cifra de afaceri
    138 mii lei
    Profit net
    240 lei
    Angajați
    2
  • 2019

    Cifra de afaceri
    184 mii lei
    Profit net
    78 mii lei
    Angajați
    3
  • 2018

    Cifra de afaceri
    349 mii lei
    Profit net
    186 mii lei
    Angajați
    3
  • 2017

    Cifra de afaceri
    232 mii lei
    Profit net
    62 mii lei
    Angajați
    1
  • 2016

    Cifra de afaceri
    228 mii lei
    Profit net
    24 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăSlab
-25%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Firma a pierdut 24,7 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
17,11Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 17,11 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
5%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

5% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2024

    Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  2. 2023

    Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2015

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  4. 1993

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  5. 1991

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Sălaj cu nr. J31/805/1991.

În cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre VECOM SRL

Este VECOM SRL activă?

Da. VECOM SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a VECOM SRL?

Cifra de afaceri a VECOM SRL în 2025 a fost de 203.921 lei, în creștere cu 1% față de 2024.

Ce profit a avut VECOM SRL în 2025?

În 2025, VECOM SRL a înregistrat o pierdere netă de 50.277 lei.

Ce activitate are VECOM SRL?

Activitatea principală a VECOM SRL este Activități de consultanță în afaceri și management (CAEN 7020).

Unde are sediul VECOM SRL?

VECOM SRL are sediul social la adresa Str. Gheorghe Doja Nr. 21, Mun. Zalău, Jud. Sălaj, 450017.

VECOM SRL este plătitoare de TVA?

Da. VECOM SRL este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

VECOM SRL are datorii la ANAF?

Nu. VECOM SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre VECOM SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].