Marjă netă
SlabFirma a pierdut 18,1 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
VCN PROGRESS S.R.L. (CUI 40552179) este o societate cu răspundere limitată activă din satul Giroc, Comuna Giroc, județul Timiș, înființată în 2019. Activitatea principală este Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4100).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 1,86 mil. lei și o pierdere netă de 335.447 lei, cu 1 angajat.
Este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2019 | 697.612 lei |
| 2020 | 4.419.249 lei |
| 2021 | 2.657.390 lei |
| 2022 | 2.528.760 lei |
| 2023 | 309.398 lei |
| 2024 | - |
| 2025 | 1.855.215 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 1.855.215 | - | 309.398 | 2.528.760 | 2.657.390 | 4.419.249 | 697.612 |
| Profit net | -335.447 | -16.734 | 206.551 | 2.279.317 | 554.520 | 818.673 | 51.140 |
| Număr mediu de angajați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Active imobilizate | 998.585 | 1.042.050 | 3.210.726 | 1.850.202 | 1.421.655 | 1.039.666 | 1.510.034 |
| Active circulante | 2.393.746 | 3.699.185 | 1.307.570 | 2.684.529 | 1.036.004 | 2.143.616 | 1.531.811 |
| Stocuri | 1.897.732 | 2.774.410 | 21.452 | 74.307 | 149.973 | 1.390.733 | 1.166.122 |
| Creanțe | 488.180 | 862.465 | 886.548 | 1.905.423 | 510.020 | 480.560 | 365.614 |
| Datorii | 897.273 | 1.152.900 | 907.373 | 1.130.359 | 1.332.326 | 2.312.469 | 2.989.705 |
| Capitaluri proprii | 2.495.058 | 3.588.335 | 3.610.923 | 3.404.372 | 1.125.333 | 870.813 | 52.140 |
Firma a pierdut 18,1 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 2,67 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
26% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. VCN PROGRESS S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a VCN PROGRESS S.R.L. în 2025 a fost de 1.855.215 lei (1,86 mil. lei).
În 2025, VCN PROGRESS S.R.L. a înregistrat o pierdere netă de 335.447 lei.
Activitatea principală a VCN PROGRESS S.R.L. este Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4100).
VCN PROGRESS S.R.L. are sediul social la adresa MUNCITORILOR Nr. 115, CAMERA 4, Sat Giroc, Comuna Giroc, Jud. Timiș, 307220.
Da. VCN PROGRESS S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. VCN PROGRESS S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].