Marjă netă
IndisponibilNu se poate calcula: firma nu a raportat cifră de afaceri în acest an.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
VAVIAN PHARMA SRL (CUI 13766000) este o societate cu răspundere limitată activă din București (sectorul 3), înființată în 2001. Activitatea principală este Comerț cu ridicata al produselor farmaceutice și medicale (CAEN 4646).
În 2025 nu a raportat cifră de afaceri, dar a înregistrat o pierdere netă de 199.826 lei, cu 3 angajați.
Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 33.246.697 lei |
| 2017 | 33.574.833 lei |
| 2018 | 29.001.153 lei |
| 2019 | 22.984.138 lei |
| 2020 | 18.771.502 lei |
| 2021 | 17.022.543 lei |
| 2022 | 6.903.987 lei |
| 2023 | 4.910.746 lei |
| 2024 | 536.798 lei |
| 2025 | 0 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 0 | 536.798 | 4.910.746 | 6.903.987 | 17.022.543 | 18.771.502 | 22.984.138 | 29.001.153 | 33.574.833 | 33.246.697 |
| Profit net | -199.826 | -3.513.725 | -2.173.403 | -1.929.215 | -2.383.934 | -2.602.972 | -1.532.093 | -36.069 | 2.924.426 | 3.376.002 |
| Număr mediu de angajați | 3 | 7 | 30 | 38 | 66 | 87 | 97 | 112 | 108 | 96 |
| Active imobilizate | - | 1.680 | 76.630 | 129.818 | 262.151 | 465.842 | 831.462 | 1.257.305 | 828.976 | 524.088 |
| Active circulante | 759.782 | 1.069.525 | 5.546.865 | 6.754.548 | 12.683.936 | 12.586.560 | 16.652.239 | 19.030.272 | 24.796.193 | 24.229.513 |
| Stocuri | - | 0 | 2.567.684 | 2.912.716 | 4.685.302 | 3.987.248 | 6.629.463 | 9.319.444 | 10.888.096 | 7.463.106 |
| Creanțe | 697.144 | 958.657 | 2.926.032 | 3.553.152 | 6.228.518 | 6.644.535 | 7.427.886 | 8.551.241 | 10.855.298 | 8.284.148 |
| Datorii | 1.064.627 | 1.176.224 | 2.214.790 | 1.304.637 | 5.461.378 | 3.180.926 | 5.013.633 | 6.262.443 | 10.575.531 | 6.704.888 |
| Capitaluri proprii | -304.845 | -105.019 | 3.408.705 | 5.582.108 | 7.511.323 | 9.895.212 | 12.498.184 | 14.030.277 | 15.121.971 | 18.117.546 |
Nu se poate calcula: firma nu a raportat cifră de afaceri în acest an.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 71% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
140% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului și dosarele în instanță pe ani. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. VAVIAN PHARMA SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
În 2025, VAVIAN PHARMA SRL a înregistrat o pierdere netă de 199.826 lei.
Conform bilanțului pe 2025, VAVIAN PHARMA SRL a avut în medie 3 angajați (față de 7 angajați în 2024).
Activitatea principală a VAVIAN PHARMA SRL este Comerț cu ridicata al produselor farmaceutice și medicale (CAEN 4646).
VAVIAN PHARMA SRL are sediul social la adresa B-dul BASARABIA Nr. 256, COMPARTIMENT 10, București Sectorul 3, Jud. București, 70000.
Da. VAVIAN PHARMA SRL este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.
Nu. VAVIAN PHARMA SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].