ActivăSNC

VASILE VAL COM S.R.L.

Str. Nicolae Bălcescu Nr. 22, Orş. Pogoanele, Jud. Buzău, 125200

CAEN 5621: Activități de alimentație (catering) pentru evenimente

CUI
1172276
Reg. Com.
J1991002070104
Înființată
25 iunie 1991
Vechime
35 de ani, 3 luni
Cifra de afaceri 2025
938 mii lei
Profit net 2025
16 mii lei
Angajați 2025
2

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Înscrisă în RO e-Factura
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 27.11.1992

Rezumat

Pe scurt

VASILE VAL COM S.R.L. (CUI 1172276) este o societate în nume colectiv activă din Pogoanele, județul Buzău, înființată în 1991. Activitatea principală este Activități de alimentație (catering) pentru evenimente (CAEN 5621).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 938.391 lei (-13% față de 2024) și un profit net de 16.227 lei, cu 2 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
1172276
Nr. Reg. Com.
J1991002070104
EUID
ROONRC.J10/2070/1991
Cod CAEN principal
5621 - Activități de alimentație (catering) pentru evenimente
Data înființării
25 iunie 1991
Vechime
35 de ani, 3 luni
Formă juridică
SNC
Adresă sediu
Str. Nicolae Bălcescu Nr. 22, Orş. Pogoanele, Jud. Buzău, 125200

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (2)
  • VAS••• •• IO•••
  • VAS••• VALE•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-13,2% față de 2024

938.391 RON

2024: 1.081.648 RON

0500k1 mil2 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 30.398 RONAnul 2017: 42.048 RONAnul 2018: 80.178 RONAnul 2019: 174.702 RONAnul 2020: 225.693 RONAnul 2021: 356.724 RONAnul 2022: 727.114 RONAnul 2023: 828.848 RONAnul 2024: 1.081.648 RONAnul 2025: 938.391 RON

Profit net 2025

-67,0% față de 2024

16.227 RON

2024: 49.170 RON

-40k-20k020k40k60k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 6.871 RONAnul 2017: 9.133 RONAnul 2018: 14.886 RONAnul 2019: 13.474 RONAnul 2020: 17.807 RONAnul 2021: 12.368 RONAnul 2022: 35.920 RONAnul 2023: -24.126 RONAnul 2024: 49.170 RONAnul 2025: 16.227 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    938 mii lei
    Profit net
    16 mii lei
    Angajați
    2
  • 2024

    Cifra de afaceri
    1,1 mil. lei
    Profit net
    49 mii lei
    Angajați
    2
  • 2023

    Cifra de afaceri
    829 mii lei
    Profit net
    -24 mii lei
    Angajați
    2
  • 2022

    Cifra de afaceri
    727 mii lei
    Profit net
    36 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    357 mii lei
    Profit net
    12 mii lei
    Angajați
    -
  • 2020

    Cifra de afaceri
    226 mii lei
    Profit net
    18 mii lei
    Angajați
    -
  • 2019

    Cifra de afaceri
    175 mii lei
    Profit net
    13 mii lei
    Angajați
    -
  • 2018

    Cifra de afaceri
    80 mii lei
    Profit net
    15 mii lei
    Angajați
    -
  • 2017

    Cifra de afaceri
    42 mii lei
    Profit net
    9 mii lei
    Angajați
    -
  • 2016

    Cifra de afaceri
    30 mii lei
    Profit net
    7 mii lei
    Angajați
    0

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăAtenție
1,7%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 1,7 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
1,87Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,87 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
32%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

32% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2026

    Stare încheiată la ONRC: Bilanțul anual nedepus la registrul comerțului pe anii 2004, 2005

  2. 2025

    Stare nouă la ONRC: Bilanțul anual nedepus la registrul comerțului pe anii 2004, 2005

  3. Stare încheiată la ONRC: Bilanțul anual nedepus la registrul comerțului pe anii 2004, 2005

  4. 2024

    Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  5. Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  6. Cel mai mare profit net din istoric

Vezi toată cronologia (2 evenimente în plus, 1991 - 2001)
  1. 2001

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  2. 1991

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Buzău cu nr. J10/2070/1991, sub denumirea VASILE VAL COM SNC.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre VASILE VAL COM S.R.L.

Este VASILE VAL COM S.R.L. activă?

Da. VASILE VAL COM S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a VASILE VAL COM S.R.L.?

Cifra de afaceri a VASILE VAL COM S.R.L. în 2025 a fost de 938.391 lei, în scădere cu 13% față de 2024.

Ce profit a avut VASILE VAL COM S.R.L. în 2025?

În 2025, VASILE VAL COM S.R.L. a înregistrat un profit net de 16.227 lei.

Ce activitate are VASILE VAL COM S.R.L.?

Activitatea principală a VASILE VAL COM S.R.L. este Activități de alimentație (catering) pentru evenimente (CAEN 5621).

Unde are sediul VASILE VAL COM S.R.L.?

VASILE VAL COM S.R.L. are sediul social la adresa Str. Nicolae Bălcescu Nr. 22, Orș. Pogoanele, Jud. Buzău, 125200.

VASILE VAL COM S.R.L. este plătitoare de TVA?

Da. VASILE VAL COM S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

VASILE VAL COM S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. VASILE VAL COM S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre VASILE VAL COM S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].