Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 12 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
VASARI SAGORA COM SRL (CUI 26779690) a fost o societate cu răspundere limitată din București (sectorul 1), înființată în 2010 și radiată în 2022. Activitatea principală era Fabricarea de articole de îmbrăcăminte pentru lucru (CAEN 1412).
Ultimul bilanț, din 2020, arată o cifră de afaceri de 9.935 lei (+24% față de 2019) și un profit net de 1.193 lei, fără angajați declarați.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2011 | 110.367 lei |
| 2012 | 60.976 lei |
| 2013 | 24.335 lei |
| 2014 | 31.038 lei |
| 2015 | 125 lei |
| 2016 | 43.574 lei |
| 2017 | 58.135 lei |
| 2018 | 28.020 lei |
| 2019 | 7.990 lei |
| 2020 | 9.935 lei |
| Indicator | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 9.935 | 7.990 | 28.020 | 58.135 | 43.574 | 125 | 31.038 | 24.335 | 60.976 | 110.367 |
| Profit net | 1.193 | 3.384 | 22.633 | 46.951 | 42.138 | - | 20.975 | 222 | -12.387 | -9.238 |
| Număr mediu de angajați | - | - | - | 1 | - | - | 1 | - | - | 2 |
| Active imobilizate | - | - | 356 | 400 | -88 | -44 | - | 2.729 | 0 | 379 |
| Active circulante | 121.825 | 118.750 | 118.254 | 95.557 | 48.907 | 14.457 | 3.416 | 3.698 | 16.946 | 14.126 |
| Stocuri | 219 | - | - | - | 130 | 130 | 130 | 1.092 | 264 | 5.859 |
| Creanțe | -439 | 2.236 | 9.996 | 11.526 | 8.014 | 7.300 | 3.260 | 2.605 | 12.758 | 8.231 |
| Datorii | 2.162 | 280 | 394 | 374 | 187 | 7.919 | 13.229 | 37.215 | 47.956 | 33.127 |
| Capitaluri proprii | 119.663 | 118.470 | 118.216 | 95.583 | 48.632 | 6.494 | -9.813 | -30.788 | -31.010 | -18.622 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 12 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 56,35 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
1,8% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Firma este radiată. Starea fiscală curentă nu se mai aplică.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Nu. VASARI SAGORA COM SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2022.
Cifra de afaceri a VASARI SAGORA COM SRL în 2020 a fost de 9.935 lei, în creștere cu 24% față de 2019.
În 2020, VASARI SAGORA COM SRL a înregistrat un profit net de 1.193 lei.
Activitatea principală a VASARI SAGORA COM SRL era Fabricarea de articole de îmbrăcăminte pentru lucru (CAEN 1412).
VASARI SAGORA COM SRL avea sediul social la adresa ION CÂMPINEANU Nr. 29C, Et. 4, Ap. 15, CAMERA 1, București Sectorul 1, Jud. București.
Nu. VASARI SAGORA COM SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].