ActivăSRL

VASAL COMIT CONSTRUCT SRL

Str. Alexandru Ioan Cuza Nr. 37/B, Orş. Borşa, Jud. Maramureş, 435200

CAEN 4120: Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

CUI
38199220
Reg. Com.
J24/1614/2017
Înființată
8 septembrie 2017
Vechime
9 ani, 1 lună
Cifra de afaceri 2025
9 mii lei
Profit net 2025
58 mii lei
Angajați 2025
0

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 08.09.2017

Rezumat

Pe scurt

VASAL COMIT CONSTRUCT SRL (CUI 38199220) este o societate cu răspundere limitată activă din Borșa, județul Maramureș, înființată în 2017. Activitatea principală este Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4120).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 8.656 lei (-71% față de 2024) și un profit net de 58.300 lei, fără angajați declarați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
38199220
Nr. Reg. Com.
J24/1614/2017
EUID
ROONRC.J24/1614/2017
Cod CAEN principal
4120 - Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Data înființării
8 septembrie 2017
Vechime
9 ani, 1 lună
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Alexandru Ioan Cuza Nr. 37/B, Orş. Borşa, Jud. Maramureş, 435200

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • DA••• VAS•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2018 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-71,0% față de 2024

8.656 RON

2024: 29.854 RON

020k40k60k2018201920202021202320242025Anul 2018: 42.820 RONAnul 2019: 0 RONAnul 2020: 0 RONAnul 2021: 0 RONAnul 2023: 24.623 RONAnul 2024: 29.854 RONAnul 2025: 8.656 RON

Profit net 2025

+175,0% față de 2024

58.300 RON

2024: 21.203 RON

020k40k60k2018201920202021202320242025Anul 2018: 41.535 RONAnul 2019: 0 RONAnul 2020: 0 RONAnul 2021: 0 RONAnul 2023: 280 RONAnul 2024: 21.203 RONAnul 2025: 58.300 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    9 mii lei
    Profit net
    58 mii lei
    Angajați
    0
  • 2024

    Cifra de afaceri
    30 mii lei
    Profit net
    21 mii lei
    Angajați
    0
  • 2023

    Cifra de afaceri
    25 mii lei
    Profit net
    280 lei
    Angajați
    -
  • 2021

    Cifra de afaceri
    0 lei
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    0
  • 2020

    Cifra de afaceri
    0 lei
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    0
  • 2019

    Cifra de afaceri
    0 lei
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    0
  • 2018

    Cifra de afaceri
    43 mii lei
    Profit net
    42 mii lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
674%Față de anul anterior: în creștere
202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 673,5 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
40,52Față de anul anterior: în creștere
20202021202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 40,52 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
2,5%Față de anul anterior: în scădere
20202021202320242025

2,5% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Cel mai mare profit net din istoric

  2. 2022

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  3. Reactivată ca contribuabil de ANAF

  4. 2020

    Declarată contribuabil inactiv de ANAF

  5. 2018

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  6. 2017

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Maramureș cu nr. J24/1614/2017.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre VASAL COMIT CONSTRUCT SRL

Este VASAL COMIT CONSTRUCT SRL activă?

Da. VASAL COMIT CONSTRUCT SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a VASAL COMIT CONSTRUCT SRL?

Cifra de afaceri a VASAL COMIT CONSTRUCT SRL în 2025 a fost de 8.656 lei, în scădere cu 71% față de 2024.

Ce profit a avut VASAL COMIT CONSTRUCT SRL în 2025?

În 2025, VASAL COMIT CONSTRUCT SRL a înregistrat un profit net de 58.300 lei.

Ce activitate are VASAL COMIT CONSTRUCT SRL?

Activitatea principală a VASAL COMIT CONSTRUCT SRL este Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4120).

Unde are sediul VASAL COMIT CONSTRUCT SRL?

VASAL COMIT CONSTRUCT SRL are sediul social la adresa Str. Alexandru Ioan Cuza Nr. 37/B, Orș. Borșa, Jud. Maramureș, 435200.

VASAL COMIT CONSTRUCT SRL este plătitoare de TVA?

Da. VASAL COMIT CONSTRUCT SRL este înregistrată în scopuri de TVA.

VASAL COMIT CONSTRUCT SRL are datorii la ANAF?

Nu. VASAL COMIT CONSTRUCT SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre VASAL COMIT CONSTRUCT SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].