ActivăSRL

VĂRZĂRIE ALIMENTAȚIE PUBLICĂ SRL

Bld. Eroilor Nr. 37, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400129

CAEN 5610: Restaurante

CUI
32299114
Reg. Com.
J12/2963/2013
Înființată
30 septembrie 2013
Vechime
13 ani
Cifra de afaceri 2025
2,8 mil. lei
Profit net 2025
277 mii lei
Angajați 2025
13

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Înscrisă în RO e-Factura
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 30.09.2013

Rezumat

Pe scurt

VĂRZĂRIE ALIMENTAȚIE PUBLICĂ SRL (CUI 32299114) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2013. Activitatea principală este Restaurante (CAEN 5610).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 2,78 mil. lei (+17% față de 2024) și un profit net de 277.449 lei, cu 13 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
32299114
Nr. Reg. Com.
J12/2963/2013
EUID
ROONRC.J12/2963/2013
Cod CAEN principal
5610 - Restaurante
Data înființării
30 septembrie 2013
Vechime
13 ani
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Bld. Eroilor Nr. 37, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400129

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • FI••• DO••• NICO•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+17,2% față de 2024

2.782.287 RON

2024: 2.373.257 RON

01 mil2 mil3 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 981.436 RONAnul 2017: 1.367.534 RONAnul 2018: 1.682.084 RONAnul 2019: 1.924.336 RONAnul 2020: 958.613 RONAnul 2021: 1.333.120 RONAnul 2022: 1.773.863 RONAnul 2023: 2.060.850 RONAnul 2024: 2.373.257 RONAnul 2025: 2.782.287 RON

Profit net 2025

+60,0% față de 2024

277.449 RON

2024: 173.442 RON

-100k0100k200k300k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 5.510 RONAnul 2017: -78.870 RONAnul 2018: 38.067 RONAnul 2019: 178.931 RONAnul 2020: -18.802 RONAnul 2021: 117.173 RONAnul 2022: 257.319 RONAnul 2023: 232.370 RONAnul 2024: 173.442 RONAnul 2025: 277.449 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    2,8 mil. lei
    Profit net
    277 mii lei
    Angajați
    13
  • 2024

    Cifra de afaceri
    2,4 mil. lei
    Profit net
    173 mii lei
    Angajați
    12
  • 2023

    Cifra de afaceri
    2,1 mil. lei
    Profit net
    232 mii lei
    Angajați
    10
  • 2022

    Cifra de afaceri
    1,8 mil. lei
    Profit net
    257 mii lei
    Angajați
    10
  • 2021

    Cifra de afaceri
    1,3 mil. lei
    Profit net
    117 mii lei
    Angajați
    8
  • 2020

    Cifra de afaceri
    959 mii lei
    Profit net
    -19 mii lei
    Angajați
    13
  • 2019

    Cifra de afaceri
    1,9 mil. lei
    Profit net
    179 mii lei
    Angajați
    15
  • 2018

    Cifra de afaceri
    1,7 mil. lei
    Profit net
    38 mii lei
    Angajați
    15
  • 2017

    Cifra de afaceri
    1,4 mil. lei
    Profit net
    -79 mii lei
    Angajați
    14
  • 2016

    Cifra de afaceri
    981 mii lei
    Profit net
    6 mii lei
    Angajați
    13

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
10%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 10 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,74Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 74% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
43%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

43% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2022

    Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  4. 2013

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  5. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/2963/2013.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre VĂRZĂRIE ALIMENTAȚIE PUBLICĂ SRL

Este VĂRZĂRIE ALIMENTAȚIE PUBLICĂ SRL activă?

Da. VĂRZĂRIE ALIMENTAȚIE PUBLICĂ SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a VĂRZĂRIE ALIMENTAȚIE PUBLICĂ SRL?

Cifra de afaceri a VĂRZĂRIE ALIMENTAȚIE PUBLICĂ SRL în 2025 a fost de 2.782.287 lei (2,78 mil. lei), în creștere cu 17% față de 2024.

Ce profit a avut VĂRZĂRIE ALIMENTAȚIE PUBLICĂ SRL în 2025?

În 2025, VĂRZĂRIE ALIMENTAȚIE PUBLICĂ SRL a înregistrat un profit net de 277.449 lei.

Ce activitate are VĂRZĂRIE ALIMENTAȚIE PUBLICĂ SRL?

Activitatea principală a VĂRZĂRIE ALIMENTAȚIE PUBLICĂ SRL este Restaurante (CAEN 5610).

Unde are sediul VĂRZĂRIE ALIMENTAȚIE PUBLICĂ SRL?

VĂRZĂRIE ALIMENTAȚIE PUBLICĂ SRL are sediul social la adresa Bld. Eroilor Nr. 37, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400129.

VĂRZĂRIE ALIMENTAȚIE PUBLICĂ SRL este plătitoare de TVA?

Da. VĂRZĂRIE ALIMENTAȚIE PUBLICĂ SRL este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

VĂRZĂRIE ALIMENTAȚIE PUBLICĂ SRL are datorii la ANAF?

Nu. VĂRZĂRIE ALIMENTAȚIE PUBLICĂ SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre VĂRZĂRIE ALIMENTAȚIE PUBLICĂ SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].