ActivăSRL

VANILLA EVENIMENTE SRL

Str. Trifoiului Nr. 33B, Ap. 2, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400425

CAEN 9329: Alte activități recreative și distractive n.c.a.

CUI
33894993
Reg. Com.
J12/3482/2014
Înființată
12 decembrie 2014
Vechime
11 ani, 10 luni
Cifra de afaceri 2025
206 mii lei
Profit net 2025
80 mii lei
Angajați 2025
2

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 12.12.2014

Rezumat

Pe scurt

VANILLA EVENIMENTE SRL (CUI 33894993) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2014. Activitatea principală este Alte activități recreative și distractive n.c.a. (CAEN 9329).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 205.573 lei (-36% față de 2024) și un profit net de 79.653 lei, cu 2 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
33894993
Nr. Reg. Com.
J12/3482/2014
EUID
ROONRC.J12/3482/2014
Cod CAEN principal
9329 - Alte activități recreative și distractive n.c.a.
Data înființării
12 decembrie 2014
Vechime
11 ani, 10 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Trifoiului Nr. 33B, Ap. 2, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400425

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • NICO••• DEN••• ALEXAN•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-36,1% față de 2024

205.573 RON

2024: 321.811 RON

0200k400k600k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 139.001 RONAnul 2017: 434.292 RONAnul 2018: 550.133 RONAnul 2019: 555.257 RONAnul 2020: 53.112 RONAnul 2021: 154.148 RONAnul 2022: 336.737 RONAnul 2023: 343.355 RONAnul 2024: 321.811 RONAnul 2025: 205.573 RON

Profit net 2025

+61,7% față de 2024

79.653 RON

2024: 49.269 RON

-200k-100k0100k200k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 18.535 RONAnul 2017: 4.465 RONAnul 2018: -69.486 RONAnul 2019: 16.030 RONAnul 2020: -103.395 RONAnul 2021: 2.869 RONAnul 2022: 125.160 RONAnul 2023: 94.787 RONAnul 2024: 49.269 RONAnul 2025: 79.653 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    206 mii lei
    Profit net
    80 mii lei
    Angajați
    2
  • 2024

    Cifra de afaceri
    322 mii lei
    Profit net
    49 mii lei
    Angajați
    2
  • 2023

    Cifra de afaceri
    343 mii lei
    Profit net
    95 mii lei
    Angajați
    2
  • 2022

    Cifra de afaceri
    337 mii lei
    Profit net
    125 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    154 mii lei
    Profit net
    3 mii lei
    Angajați
    1
  • 2020

    Cifra de afaceri
    53 mii lei
    Profit net
    -103 mii lei
    Angajați
    1
  • 2019

    Cifra de afaceri
    555 mii lei
    Profit net
    16 mii lei
    Angajați
    3
  • 2018

    Cifra de afaceri
    550 mii lei
    Profit net
    -69 mii lei
    Angajați
    3
  • 2017

    Cifra de afaceri
    434 mii lei
    Profit net
    4 mii lei
    Angajați
    2
  • 2016

    Cifra de afaceri
    139 mii lei
    Profit net
    19 mii lei
    Angajați
    2

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
39%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 38,7 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,78Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 78% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
94%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

94% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2022

    Cel mai mare profit net din istoric

  2. 2019

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. 2017

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. 2014

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/3482/2014.

În cronologia completă vezi și adresele complete (3 schimbări) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre VANILLA EVENIMENTE SRL

Este VANILLA EVENIMENTE SRL activă?

Da. VANILLA EVENIMENTE SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a VANILLA EVENIMENTE SRL?

Cifra de afaceri a VANILLA EVENIMENTE SRL în 2025 a fost de 205.573 lei, în scădere cu 36% față de 2024.

Ce profit a avut VANILLA EVENIMENTE SRL în 2025?

În 2025, VANILLA EVENIMENTE SRL a înregistrat un profit net de 79.653 lei.

Ce activitate are VANILLA EVENIMENTE SRL?

Activitatea principală a VANILLA EVENIMENTE SRL este Alte activități recreative și distractive n.c.a. (CAEN 9329).

Unde are sediul VANILLA EVENIMENTE SRL?

VANILLA EVENIMENTE SRL are sediul social la adresa Str. Trifoiului Nr. 33B, Ap. 2, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400425.

VANILLA EVENIMENTE SRL este plătitoare de TVA?

Da. VANILLA EVENIMENTE SRL este înregistrată în scopuri de TVA.

VANILLA EVENIMENTE SRL are datorii la ANAF?

Nu. VANILLA EVENIMENTE SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre VANILLA EVENIMENTE SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].