Marjă netă
IndisponibilNu se poate calcula: firma nu a raportat cifră de afaceri în acest an.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
VAMA DE SUS COM SRL (CUI 6552683) a fost o societate cu răspundere limitată din satul Vama, Comuna Vama, județul Suceava, înființată în 1994 și radiată în 2024. Activitatea principală era Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN 4711).
Ultimul bilanț, din 2021, arată o cifră de afaceri de 16.165 lei (-59% față de 2020) și un profit net de 727 lei, fără angajați declarați.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2013 | 42.846 lei |
| 2014 | 42.540 lei |
| 2015 | 44.797 lei |
| 2016 | 40.512 lei |
| 2017 | 42.115 lei |
| 2018 | 38.681 lei |
| 2019 | 38.756 lei |
| 2020 | 39.827 lei |
| 2021 | 16.165 lei |
| 2022 | - |
| Indicator | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | - | 16.165 | 39.827 | 38.756 | 38.681 | 42.115 | 40.512 | 44.797 | 42.540 | 42.846 |
| Profit net | 0 | 727 | -9.893 | -13.127 | -13.011 | -4.742 | -2.373 | 1 | -437 | -1.992 |
| Număr mediu de angajați | - | - | 1 | 1 | 1 | - | 1 | - | 1 | 1 |
| Active imobilizate | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Active circulante | 1.546 | 1.670 | 12.872 | 12.525 | 12.052 | 11.308 | 15.786 | 19.643 | 19.805 | 19.999 |
| Stocuri | - | - | 11.679 | 11.787 | 11.384 | 10.932 | 6.662 | 7.302 | 7.737 | 9.729 |
| Creanțe | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Datorii | 619 | 743 | 13.934 | 16.821 | 15.221 | 1.466 | 1.202 | 2.686 | 2.017 | 1.774 |
| Capitaluri proprii | 927 | 927 | -1.062 | -4.296 | -3.169 | 9.842 | 14.584 | 16.957 | 17.788 | 18.225 |
Nu se poate calcula: firma nu a raportat cifră de afaceri în acest an.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 2,50 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
40% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Firma este radiată. Starea fiscală curentă nu se mai aplică.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Nu. VAMA DE SUS COM SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2024.
Cifra de afaceri a VAMA DE SUS COM SRL în 2021 a fost de 16.165 lei, în scădere cu 59% față de 2020.
În 2021, VAMA DE SUS COM SRL a înregistrat un profit net de 727 lei.
Activitatea principală a VAMA DE SUS COM SRL era Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN 4711).
VAMA DE SUS COM SRL avea sediul social la adresa Str. MIRON COSTIN Nr. 6, Sat Vama, Comuna Vama, Jud. Suceava, 5969.
Nu. VAMA DE SUS COM SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].