Marjă netă
SlabFirma a pierdut 5,9 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
VALYLASHES S.R.L. (CUI 39989936) este o societate cu răspundere limitată activă din Gherla, județul Cluj, înființată în 2018. Activitatea principală este Coafură și alte activități de înfrumusețare (CAEN 9602).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 84.855 lei (+145% față de 2024) și o pierdere netă de 5.037 lei, cu 1 angajat.
Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2019 | 23.405 lei |
| 2020 | 14.463 lei |
| 2021 | 19.260 lei |
| 2022 | 31.950 lei |
| 2023 | 42.500 lei |
| 2024 | 34.640 lei |
| 2025 | 84.855 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 84.855 | 34.640 | 42.500 | 31.950 | 19.260 | 14.463 | 23.405 |
| Profit net | -5.037 | 1.319 | 9.233 | -8.620 | -15.777 | -13.681 | 1.851 |
| Număr mediu de angajați | 1 | - | - | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Active imobilizate | - | - | - | - | - | 239 | 239 |
| Active circulante | 7.492 | 2.737 | 10.801 | 3.130 | 742 | 694 | 4.624 |
| Stocuri | - | - | - | - | - | - | - |
| Creanțe | 2 | - | 5.000 | - | - | 249 | - |
| Datorii | 38.003 | 28.211 | 37.594 | 39.156 | 28.148 | 12.563 | 2.812 |
| Capitaluri proprii | -30.511 | -25.474 | -26.793 | -36.026 | -27.406 | -11.630 | 2.051 |
Firma a pierdut 5,9 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 20% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
507% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. VALYLASHES S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a VALYLASHES S.R.L. în 2025 a fost de 84.855 lei, în creștere cu 145% față de 2024.
În 2025, VALYLASHES S.R.L. a înregistrat o pierdere netă de 5.037 lei.
Activitatea principală a VALYLASHES S.R.L. este Coafură și alte activități de înfrumusețare (CAEN 9602).
VALYLASHES S.R.L. are sediul social la adresa PARCULUI Nr. 23, Municipiul Gherla, Jud. Cluj, 405300.
Nu. VALYLASHES S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. VALYLASHES S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].