RadiatăSRL

VALVONE TRANS SRL

Str. Putna Nr. 4, Ap. 11, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400548

CAEN 4941: Transporturi rutiere de mărfuri

CUI
24384103
Reg. Com.
J12/3592/2008
Înființată
27 august 2008
Vechime
18 ani, 1 lună
Cifra de afaceri 2023
48 mii lei
Profit net 2023
7 mii lei

Stare la Registrul Comerțului

  • radiată

Ultimul status ANAF: RADIERE din data 13.12.2024

Rezumat

Pe scurt

VALVONE TRANS SRL (CUI 24384103) a fost o societate cu răspundere limitată din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2008 și radiată în 2024. Activitatea principală era Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN 4941).

Ultimul bilanț, din 2023, arată o cifră de afaceri de 47.846 lei (+105% față de 2022) și un profit net de 6.702 lei, fără angajați declarați.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
24384103
Nr. Reg. Com.
J12/3592/2008
EUID
ROONRC.J12/3592/2008
Cod CAEN principal
4941 - Transporturi rutiere de mărfuri
Data înființării
27 august 2008
Vechime
18 ani, 1 lună
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Putna Nr. 4, Ap. 11, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400548

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • PLO••• MAR•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2014 - 2023, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2023

+105,1% față de 2022

47.846 RON

2022: 23.329 RON

020k40k60k2014201520162017201820192020202120222023Anul 2014: 7.571 RONAnul 2015: 9.253 RONAnul 2016: 8.264 RONAnul 2017: 5.227 RONAnul 2018: 21.807 RONAnul 2019: 17.082 RONAnul 2020: 14.182 RONAnul 2021: 18.588 RONAnul 2022: 23.329 RONAnul 2023: 47.846 RON

Profit net 2023

+535,9% față de 2022

6.702 RON

2022: 1.054 RON

-5k-3k03k5k8k2014201520162017201820192020202120222023Anul 2014: 3.627 RONAnul 2015: 250 RONAnul 2016: -469 RONAnul 2017: -1.520 RONAnul 2018: 5.160 RONAnul 2019: 2.288 RONAnul 2020: -2.563 RONAnul 2021: 1.884 RONAnul 2022: 1.054 RONAnul 2023: 6.702 RON

Evoluție pe ani

  • 2023

    Cifra de afaceri
    48 mii lei
    Profit net
    7 mii lei
    Angajați
    -
  • 2022

    Cifra de afaceri
    23 mii lei
    Profit net
    1 mii lei
    Angajați
    -
  • 2021

    Cifra de afaceri
    19 mii lei
    Profit net
    2 mii lei
    Angajați
    -
  • 2020

    Cifra de afaceri
    14 mii lei
    Profit net
    -3 mii lei
    Angajați
    -
  • 2019

    Cifra de afaceri
    17 mii lei
    Profit net
    2 mii lei
    Angajați
    -
  • 2018

    Cifra de afaceri
    22 mii lei
    Profit net
    5 mii lei
    Angajați
    -
  • 2017

    Cifra de afaceri
    5 mii lei
    Profit net
    -2 mii lei
    Angajați
    -
  • 2016

    Cifra de afaceri
    8 mii lei
    Profit net
    -469 lei
    Angajați
    -
  • 2015

    Cifra de afaceri
    9 mii lei
    Profit net
    250 lei
    Angajați
    -
  • 2014

    Cifra de afaceri
    8 mii lei
    Profit net
    4 mii lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2023

Marjă netăBun
14%Față de anul anterior: în creștere
20192020202120222023

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 14 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
1,52Față de anul anterior: în creștere
20192020202120222023

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,52 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareAtenție
66%Față de anul anterior: în scădere
20192020202120222023

66% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2024

    Stare încheiată la ONRC: Dizolvare

  2. Radierea din Registrul Comerțului

  3. Anularea înregistrării în scopuri de TVA

  4. Stare nouă la ONRC: Dizolvare

  5. Stare încheiată la ONRC: Funcțiune

  6. 2023

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

Vezi toată cronologia (3 evenimente în plus, 2008 - 2023)
  1. 2023

    Cel mai mare profit net din istoric

  2. 2008

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  3. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/3592/2008.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre VALVONE TRANS SRL

Este VALVONE TRANS SRL activă?

Nu. VALVONE TRANS SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2024.

Care este cifra de afaceri a VALVONE TRANS SRL?

Cifra de afaceri a VALVONE TRANS SRL în 2023 a fost de 47.846 lei, în creștere cu 105% față de 2022.

Ce profit a avut VALVONE TRANS SRL în 2023?

În 2023, VALVONE TRANS SRL a înregistrat un profit net de 6.702 lei.

Ce activitate avea VALVONE TRANS SRL?

Activitatea principală a VALVONE TRANS SRL era Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN 4941).

Unde avea sediul VALVONE TRANS SRL?

VALVONE TRANS SRL avea sediul social la adresa Str. Putna Nr. 4, Ap. 11, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400548.

VALVONE TRANS SRL are datorii la ANAF?

Nu. VALVONE TRANS SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre VALVONE TRANS SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].