Marjă netă
IndisponibilNu se poate calcula: firma nu a raportat cifră de afaceri în acest an.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
VALIS SECURITY S.R.L. (CUI 31406751) este o societate cu răspundere limitată din Râmnicu Vâlcea, județul Vâlcea, înființată în 2013. Activitatea principală este Activități de protecție și gardă (CAEN 8010). Firma este în lichidare.
În 2025 nu a raportat cifră de afaceri, dar a înregistrat o pierdere netă de 4.165 lei, fără angajați declarați.
Este înregistrată în scopuri de TVA. Figurează în lista ANAF a debitorilor cu obligații restante.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 127.836 lei |
| 2017 | 331.332 lei |
| 2018 | 798.661 lei |
| 2019 | 1.013.656 lei |
| 2020 | 951.566 lei |
| 2021 | 896.078 lei |
| 2022 | 905.476 lei |
| 2023 | 645.359 lei |
| 2024 | 19.223 lei |
| 2025 | 0 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 0 | 19.223 | 645.359 | 905.476 | 896.078 | 951.566 | 1.013.656 | 798.661 | 331.332 | 127.836 |
| Profit net | -4.165 | -131.597 | -563.735 | 138.488 | 183.842 | 181.950 | 296.760 | 535.790 | 80.009 | -5.053 |
| Număr mediu de angajați | - | - | 13 | 16 | 15 | 8 | - | 9 | 9 | 7 |
| Active imobilizate | - | - | - | 90.369 | 50.370 | 88.858 | 77.248 | 117.387 | 7.789 | 784 |
| Active circulante | 222.426 | 226.590 | 260.442 | 486.795 | 195.860 | 894.040 | 1.155.924 | 788.562 | 194.444 | 12.993 |
| Stocuri | - | - | - | 273 | - | 348 | 61.009 | 164.042 | 56.046 | 2.853 |
| Creanțe | 219.227 | 218.477 | 243.801 | 479.418 | 140.943 | 240.878 | 571.129 | 305.413 | 43.447 | 7.913 |
| Datorii | 650.086 | 650.085 | 666.859 | 543.040 | 350.594 | 966.611 | 716.061 | 310.598 | 142.672 | 31.204 |
| Capitaluri proprii | -427.660 | -423.495 | -406.417 | 157.261 | 18.773 | 38.041 | 539.932 | 618.172 | 82.382 | -17.427 |
Nu se poate calcula: firma nu a raportat cifră de afaceri în acest an.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 34% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
292% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare), evoluția cifrei de afaceri și a profitului și dosarele în instanță pe ani. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Nu. VALIS SECURITY S.R.L. este în lichidare.
În 2025, VALIS SECURITY S.R.L. a înregistrat o pierdere netă de 4.165 lei.
Activitatea principală a VALIS SECURITY S.R.L. este Activități de protecție și gardă (CAEN 8010).
VALIS SECURITY S.R.L. are sediul social la adresa DORU POPIAN Nr. 2A, Municipiul Râmnicu Vâlcea, Jud. Vâlcea, 240266.
Da. VALIS SECURITY S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA.
Da. VALIS SECURITY S.R.L. figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].