DizolvareSRL

VALEX SRL

Str. Independenţei, Bl. G101B, Sc. D, Ap. 58, Mun. Alexandria, Jud. Teleorman, 140041

CAEN 5121: Transporturi aeriene de marfă

CUI
14812911
Reg. Com.
J34/266/2002
Înființată
13 august 2002
Vechime
24 de ani, 2 luni

Situație fiscală (ANAF)

  • Inactivă fiscal (ANAF)
  • Neplătitoare de TVA
  • Figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • dizolvare

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 13.08.2002

Rezumat

Pe scurt

VALEX SRL (CUI 14812911) este o societate cu răspundere limitată din Alexandria, județul Teleorman, înființată în 2002. Activitatea principală este Transporturi aeriene de marfă (CAEN 5121). Firma este în curs de dizolvare.

Nu există bilanțuri publicate pentru această firmă.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA. ANAF a declarat-o contribuabil inactiv. Figurează în lista ANAF a debitorilor cu obligații restante.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
14812911
Nr. Reg. Com.
J34/266/2002
EUID
ROONRC.J34/266/2002
Cod CAEN principal
5121 - Transporturi aeriene de marfă
Data înființării
13 august 2002
Vechime
24 de ani, 2 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Independenţei, Bl. G101B, Sc. D, Ap. 58, Mun. Alexandria, Jud. Teleorman, 140041

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • SAMO••• I••• FLO•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

Nu sunt disponibile date financiare.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2026

    Figurează în lista ANAF a debitorilor

  2. Stare încheiată la ONRC: Bilanțul anual nedepus la registrul comerțului pe anii 2006, 2007, 2008, 2009

  3. 2025

    Stări noi la ONRC

    Dizolvare; Bilanțul anual nedepus la registrul comerțului pe anii 2006, 2007, 2008, 2009.

  4. Stări încheiate la ONRC

    Dizolvare; Bilanțul anual nedepus la registrul comerțului pe anii 2006, 2007, 2008, 2009.

  5. 2012

    Declarată contribuabil inactiv de ANAF

  6. Încetarea înregistrării în scopuri de TVA

Vezi toată cronologia (2 evenimente în plus, 2002 - 2002)
  1. 2002

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  2. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Teleorman cu nr. J34/266/2002.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre VALEX SRL

Este VALEX SRL activă?

Nu. VALEX SRL este în curs de dizolvare.

Ce activitate are VALEX SRL?

Activitatea principală a VALEX SRL este Transporturi aeriene de marfă (CAEN 5121).

Unde are sediul VALEX SRL?

VALEX SRL are sediul social la adresa Str. Independenței, Bl. G101B, Sc. D, Ap. 58, Mun. Alexandria, Jud. Teleorman, 140041.

VALEX SRL este plătitoare de TVA?

Nu. VALEX SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

VALEX SRL are datorii la ANAF?

Da. VALEX SRL figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre VALEX SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].