Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 7 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
VALERIN SRL (CUI 15474932) este o societate cu răspundere limitată activă din Loc. Zimnicea, Oraș Zimnicea, județul Teleorman, înființată în 2003. Activitatea principală este Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN 4712).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 13.525 lei (+13% față de 2024) și un profit net de 952 lei, fără angajați declarați.
Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 21.249 lei |
| 2017 | 25.838 lei |
| 2018 | 13.999 lei |
| 2019 | 20.753 lei |
| 2020 | 7.639 lei |
| 2021 | 12.238 lei |
| 2022 | 12.887 lei |
| 2023 | 12.355 lei |
| 2024 | 11.994 lei |
| 2025 | 13.525 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 13.525 | 11.994 | 12.355 | 12.887 | 12.238 | 7.639 | 20.753 | 13.999 | 25.838 | 21.249 |
| Profit net | 952 | 297 | 743 | 1.125 | 1.200 | -1.679 | 3.368 | 1.077 | 3.930 | 307 |
| Număr mediu de angajați | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Active imobilizate | 28.549 | 30.219 | 31.888 | 33.557 | 35.433 | 37.412 | 39.393 | 40.235 | 41.905 | 43.574 |
| Active circulante | 35.110 | 27.852 | 36.085 | 33.240 | 29.865 | 30.684 | 37.611 | 29.875 | 35.549 | 26.335 |
| Stocuri | 24.895 | 24.274 | 24.876 | 25.049 | 29.514 | 30.104 | 28.623 | 28.789 | 25.400 | 24.786 |
| Creanțe | - | 14 | - | 66 | 71 | - | - | - | - | - |
| Datorii | 35.252 | 30.616 | 40.815 | 40.382 | 40.009 | 44.007 | 51.235 | 47.709 | 56.130 | 52.515 |
| Capitaluri proprii | 28.407 | 27.455 | 27.158 | 26.415 | 25.289 | 24.089 | 25.769 | 22.401 | 21.324 | 17.394 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 7 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 100% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
55% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. VALERIN SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a VALERIN SRL în 2025 a fost de 13.525 lei, în creștere cu 13% față de 2024.
În 2025, VALERIN SRL a înregistrat un profit net de 952 lei.
Activitatea principală a VALERIN SRL este Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN 4712).
VALERIN SRL are sediul social la adresa Mihai Eminescu, PIAȚA AGROALIMENTARĂ, Loc. Zimnicea, Oraș Zimnicea, Jud. Teleorman.
Nu. VALERIN SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. VALERIN SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].