RadiatăSRL

VALEMOR COM SRL

Str. TINERETULUI Nr. 25, Bl. 23, Sc. A, Ap. 2, Mun. Moreni, Jud. Dâmboviţa

CAEN 4673: Comerț cu ridicata al motocicletelor; comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru motociclete

CUI
16622719
Reg. Com.
J15/635/2004
Înființată
22 iulie 2004
Vechime
22 de ani, 2 luni
Cifra de afaceri 2010
42 mii lei
Profit net 2010
-1 mii lei

Stare la Registrul Comerțului

  • radiată

Ultimul status ANAF: RADIERE din data 08.04.2016

Rezumat

Pe scurt

VALEMOR COM SRL (CUI 16622719) a fost o societate cu răspundere limitată din Moreni, județul Dâmbovița, înființată în 2004 și radiată în 2016. Activitatea principală era Comerț cu ridicata al motocicletelor; comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru motociclete (CAEN 4673).

Ultimul bilanț, din 2010, arată o cifră de afaceri de 41.518 lei (-64% față de 2009) și o pierdere netă de 1.268 lei, fără angajați declarați.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
16622719
Nr. Reg. Com.
J15/635/2004
EUID
ROONRC.J15/635/2004
Cod CAEN principal
4673 - Comerț cu ridicata al motocicletelor; comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru motociclete
Data înființării
22 iulie 2004
Vechime
22 de ani, 2 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. TINERETULUI Nr. 25, Bl. 23, Sc. A, Ap. 2, Mun. Moreni, Jud. Dâmboviţa

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (2)
  • CALAS••• LUCI•••
  • OPR••• VALENT•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2008 - 2010, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2010

-63,5% față de 2009

41.518 RON

2009: 113.866 RON

0200k400k600k200820092010Anul 2008: 469.834 RONAnul 2009: 113.866 RONAnul 2010: 41.518 RON

Profit net 2010

-113,9% față de 2009

-1.268 RON

2009: 9.152 RON

-20k020k40k60k80k200820092010Anul 2008: 62.051 RONAnul 2009: 9.152 RONAnul 2010: -1.268 RON

Evoluție pe ani

  • 2010

    Cifra de afaceri
    42 mii lei
    Profit net
    -1 mii lei
    Angajați
    -
  • 2009

    Cifra de afaceri
    114 mii lei
    Profit net
    9 mii lei
    Angajați
    -
  • 2008

    Cifra de afaceri
    470 mii lei
    Profit net
    62 mii lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2010

Marjă netăSlab
-3,1%Față de anul anterior: în scădere
200820092010

Firma a pierdut 3,1 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
1,65Față de anul anterior: în creștere
200820092010

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,65 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareAtenție
60%Față de anul anterior: în scădere
200820092010

60% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2016

    Stare încheiată la ONRC: Dizolvare judiciară, cf art.237 din Legea nr. 31/1990

  2. Radierea din Registrul Comerțului

  3. 2015

    Stare nouă la ONRC: Dizolvare judiciară, cf art.237 din Legea nr. 31/1990

  4. Stări încheiate la ONRC

    Funcțiune; Este menționată o hotărâre de dizolvare judiciară cf. art.237 din Legea nr. 31/1990.

  5. 2014

    Stare nouă la ONRC: Este menționată o hotărâre de dizolvare judiciară cf. art.237 din Legea nr. 31/1990

  6. 2012

    Încetarea înregistrării în scopuri de TVA

Vezi toată cronologia (4 evenimente în plus, 2004 - 2008)
  1. 2008

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2004

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Dâmbovița cu nr. J15/635/2004.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre VALEMOR COM SRL

Este VALEMOR COM SRL activă?

Nu. VALEMOR COM SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2016.

Care este cifra de afaceri a VALEMOR COM SRL?

Cifra de afaceri a VALEMOR COM SRL în 2010 a fost de 41.518 lei, în scădere cu 64% față de 2009.

Ce profit a avut VALEMOR COM SRL în 2010?

În 2010, VALEMOR COM SRL a înregistrat o pierdere netă de 1.268 lei.

Ce activitate avea VALEMOR COM SRL?

Activitatea principală a VALEMOR COM SRL era Comerț cu ridicata al motocicletelor; comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru motociclete (CAEN 4673).

Unde avea sediul VALEMOR COM SRL?

VALEMOR COM SRL avea sediul social la adresa Str. TINERETULUI Nr. 25, Bl. 23, Sc. A, Ap. 2, Mun. Moreni, Jud. Dâmbovița.

VALEMOR COM SRL are datorii la ANAF?

Nu. VALEMOR COM SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre VALEMOR COM SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].