Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 37,3 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
VALDEMA SRL (CUI 4470536) este o societate cu răspundere limitată activă din Arad, înființată în 1993. Activitatea principală este Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. (CAEN 7499).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 79.092 lei (+7,4% față de 2024) și un profit net de 29.480 lei, cu 2 angajați.
Este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 151.802 lei |
| 2017 | 146.210 lei |
| 2018 | 139.745 lei |
| 2019 | 139.565 lei |
| 2020 | 131.416 lei |
| 2021 | 110.917 lei |
| 2022 | 92.171 lei |
| 2023 | 75.835 lei |
| 2024 | 73.661 lei |
| 2025 | 79.092 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 79.092 | 73.661 | 75.835 | 92.171 | 110.917 | 131.416 | 139.565 | 139.745 | 146.210 | 151.802 |
| Profit net | 29.480 | -12.340 | -12.975 | -6.310 | 6.346 | 13.607 | 11.851 | -65.729 | 14.777 | 37.171 |
| Număr mediu de angajați | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 |
| Active imobilizate | 0 | 490 | 1.333 | 2.176 | 3.019 | 3.862 | 0 | - | 87.880 | 97.527 |
| Active circulante | 15.724 | 12.666 | 10.075 | 14.269 | 18.913 | 19.969 | 19.746 | 8.661 | 6.245 | 20.471 |
| Stocuri | - | - | - | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | - |
| Creanțe | 4.122 | 4.253 | 4.194 | 2.509 | 6.980 | 16.527 | 1.397 | 5.105 | 3.458 | 3.368 |
| Datorii | 13.740 | 40.355 | 26.794 | 18.415 | 11.506 | 6.702 | 8.620 | 4.701 | 5.449 | 6.106 |
| Capitaluri proprii | 2.281 | -27.199 | -14.859 | -1.884 | 10.426 | 17.387 | 11.474 | 4.023 | 88.752 | 111.975 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 37,3 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,14 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
86% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. VALDEMA SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a VALDEMA SRL în 2025 a fost de 79.092 lei, în creștere cu 7,4% față de 2024.
În 2025, VALDEMA SRL a înregistrat un profit net de 29.480 lei.
Activitatea principală a VALDEMA SRL este Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. (CAEN 7499).
VALDEMA SRL are sediul social la adresa Str. I.C. BRATIANU Nr. 15, Municipiul Arad, Jud. Arad, 2900.
Da. VALDEMA SRL este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. VALDEMA SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].