Marjă netă
SlabFirma a pierdut 215,1 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
V S M IMPEX SRL (CUI 229250) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 1991. Activitatea principală este Activități de consultanță în afaceri și management (CAEN 7020).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 32.764 lei (+60% față de 2024) și o pierdere netă de 70.473 lei, cu 1 angajat.
Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 167.097 lei |
| 2017 | 41.460 lei |
| 2018 | 1.731.331 lei |
| 2019 | 4.280.997 lei |
| 2020 | 1.376.989 lei |
| 2021 | 99.595 lei |
| 2022 | 176.106 lei |
| 2023 | 32.219 lei |
| 2024 | 20.423 lei |
| 2025 | 32.764 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 32.764 | 20.423 | 32.219 | 176.106 | 99.595 | 1.376.989 | 4.280.997 | 1.731.331 | 41.460 | 167.097 |
| Profit net | -70.473 | -75.412 | -209.535 | 18.296 | 505.810 | 611.689 | 1.559.885 | 40.220 | 301 | 129.837 |
| Număr mediu de angajați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Active imobilizate | 105.883 | 78.755 | 101.135 | 326.375 | 759.579 | 394.030 | 124.726 | 0 | 0 | 0 |
| Active circulante | 248.232 | 247.510 | 257.775 | 522.792 | 389.250 | 1.432.676 | 2.321.039 | 1.076.471 | 74.326 | 184.940 |
| Stocuri | 400 | 263 | 350 | 87.115 | 465 | 0 | 20.000 | 64.081 | 72.802 | 13.153 |
| Creanțe | 247.453 | 243.231 | 245.678 | 434.809 | 365.321 | 1.419.640 | 602.182 | 1.009.455 | 243 | 171.787 |
| Datorii | 358.337 | 263.796 | 220.995 | 504.257 | 113.935 | 176.424 | 605 | 1.031.940 | 91.701 | 183.151 |
| Capitaluri proprii | -6.884 | 63.589 | 139.001 | 348.536 | 873.976 | 941.929 | 1.560.125 | 40.761 | 541 | 6.808 |
Firma a pierdut 215,1 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 69% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
101% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. V S M IMPEX SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a V S M IMPEX SRL în 2025 a fost de 32.764 lei, în creștere cu 60% față de 2024.
În 2025, V S M IMPEX SRL a înregistrat o pierdere netă de 70.473 lei.
Activitatea principală a V S M IMPEX SRL este Activități de consultanță în afaceri și management (CAEN 7020).
V S M IMPEX SRL are sediul social la adresa HAȚEG Nr. 15, Ap. 11, Municipiul Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400697.
Da. V S M IMPEX SRL este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.
Nu. V S M IMPEX SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].