RadiatăSRL

V&R TRANS SRL

Nr. 305, Sat Tritenii de Sus Com. Tritenii de Jos, Jud. Cluj, 407554

CAEN 4941: Transporturi rutiere de mărfuri

CUI
22698908
Reg. Com.
J12/4809/2007
Înființată
7 noiembrie 2007
Vechime
18 ani, 11 luni
Cifra de afaceri 2013
4 mii lei
Profit net 2013
-33 mii lei
Angajați 2013
2

Stare la Registrul Comerțului

  • radiată

Ultimul status ANAF: RADIERE din data 22.05.2014

Rezumat

Pe scurt

V&R TRANS SRL (CUI 22698908) a fost o societate cu răspundere limitată din satul Tritenii de Sus, comuna Tritenii de Jos, județul Cluj, înființată în 2007 și radiată în 2014. Activitatea principală era Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN 4941).

Ultimul bilanț, din 2013, arată o cifră de afaceri de 3.808 lei (-85% față de 2012) și o pierdere netă de 32.782 lei, cu 2 angajați.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
22698908
Nr. Reg. Com.
J12/4809/2007
EUID
ROONRC.J12/4809/2007
Cod CAEN principal
4941 - Transporturi rutiere de mărfuri
Data înființării
7 noiembrie 2007
Vechime
18 ani, 11 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Nr. 305, Sat Tritenii de Sus Com. Tritenii de Jos, Jud. Cluj, 407554

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • SU••• MAR••• TEO•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2008 - 2013, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2013

-84,6% față de 2012

3.808 RON

2012: 24.690 RON

020k40k60k80k200820092010201120122013Anul 2008: 42.189 RONAnul 2009: 47.295 RONAnul 2010: 66.012 RONAnul 2011: 57.059 RONAnul 2012: 24.690 RONAnul 2013: 3.808 RON

Profit net 2013

+36,5% față de 2012

-32.782 RON

2012: -51.610 RON

-60k-40k-20k020k200820092010201120122013Anul 2008: 1.882 RONAnul 2009: -12.343 RONAnul 2010: -23.851 RONAnul 2011: -25.251 RONAnul 2012: -51.610 RONAnul 2013: -32.782 RON

Evoluție pe ani

  • 2013

    Cifra de afaceri
    4 mii lei
    Profit net
    -33 mii lei
    Angajați
    2
  • 2012

    Cifra de afaceri
    25 mii lei
    Profit net
    -52 mii lei
    Angajați
    2
  • 2011

    Cifra de afaceri
    57 mii lei
    Profit net
    -25 mii lei
    Angajați
    2
  • 2010

    Cifra de afaceri
    66 mii lei
    Profit net
    -24 mii lei
    Angajați
    2
  • 2009

    Cifra de afaceri
    47 mii lei
    Profit net
    -12 mii lei
    Angajați
    2
  • 2008

    Cifra de afaceri
    42 mii lei
    Profit net
    2 mii lei
    Angajați
    2

Analiză

Indicatori financiari 2013

Marjă netăSlab
-861%Față de anul anterior: în scădere
20092010201120122013

Firma a pierdut 860,9 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,08Față de anul anterior: în scădere
20092010201120122013

Activele circulante acoperă doar 8,3% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
1.208%Față de anul anterior: în creștere
20092010201120122013

1.208% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2014

    Radierea din Registrul Comerțului

  2. Încetarea înregistrării în scopuri de TVA

  3. Stare nouă la ONRC: Lichidare

  4. Stare încheiată la ONRC: Funcțiune

  5. 2010

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  6. 2008

    Cel mai mare profit net din istoric

Vezi toată cronologia (2 evenimente în plus, 2007 - 2007)
  1. 2007

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  2. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/4809/2007.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre V&R TRANS SRL

Este V&R TRANS SRL activă?

Nu. V&R TRANS SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2014.

Care este cifra de afaceri a V&R TRANS SRL?

Cifra de afaceri a V&R TRANS SRL în 2013 a fost de 3.808 lei, în scădere cu 85% față de 2012.

Ce profit a avut V&R TRANS SRL în 2013?

În 2013, V&R TRANS SRL a înregistrat o pierdere netă de 32.782 lei.

Câți angajați avea V&R TRANS SRL?

Conform bilanțului pe 2013, V&R TRANS SRL a avut în medie 2 angajați (față de 2 angajați în 2012).

Ce activitate avea V&R TRANS SRL?

Activitatea principală a V&R TRANS SRL era Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN 4941).

Unde avea sediul V&R TRANS SRL?

V&R TRANS SRL avea sediul social la adresa Nr. 305, Sat Tritenii de Sus Com. Tritenii de Jos, Jud. Cluj, 407554.

V&R TRANS SRL are datorii la ANAF?

Nu. V&R TRANS SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre V&R TRANS SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].