RadiatăSRL

URSROM SRL

Sat BOLOGA Nr. 207, Comuna Poieni, Jud. Cluj, 3535

CAEN 5211: Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun

CUI
13643474
Reg. Com.
J12/74/2001
Înființată
16 ianuarie 2001
Vechime
25 de ani, 9 luni
Cifra de afaceri 2014
53 mii lei
Profit net 2014
-475 lei

Stare la Registrul Comerțului

  • radiată

Ultimul status ANAF: RADIERE din data 03.09.2015

Rezumat

Pe scurt

URSROM SRL (CUI 13643474) a fost o societate cu răspundere limitată din Comuna Poieni, județul Cluj, înființată în 2001 și radiată în 2015. Activitatea principală era Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN 5211).

Ultimul bilanț, din 2014, arată o cifră de afaceri de 52.781 lei (-2,7% față de 2013) și o pierdere netă de 475 lei, fără angajați declarați.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
13643474
Nr. Reg. Com.
J12/74/2001
EUID
ROONRC.J12/74/2001
Cod CAEN principal
5211 - Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
Data înființării
16 ianuarie 2001
Vechime
25 de ani, 9 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Sat BOLOGA Nr. 207, Comuna Poieni, Jud. Cluj, 3535

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • U••• VIOR•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2008 - 2014, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2014

-2,7% față de 2013

52.781 RON

2013: 54.222 RON

020k40k60k80k2008200920102011201220132014Anul 2008: 58.549 RONAnul 2009: 72.765 RONAnul 2010: 71.420 RONAnul 2011: 61.450 RONAnul 2012: 76.802 RONAnul 2013: 54.222 RONAnul 2014: 52.781 RON

Profit net 2014

-145,6% față de 2013

-475 RON

2013: 1.042 RON

-2k02k4k6k8k2008200920102011201220132014Anul 2008: 2.818 RONAnul 2009: 3.477 RONAnul 2010: 6.444 RONAnul 2011: 0 RONAnul 2012: 597 RONAnul 2013: 1.042 RONAnul 2014: -475 RON

Evoluție pe ani

  • 2014

    Cifra de afaceri
    53 mii lei
    Profit net
    -475 lei
    Angajați
    -
  • 2013

    Cifra de afaceri
    54 mii lei
    Profit net
    1 mii lei
    Angajați
    -
  • 2012

    Cifra de afaceri
    77 mii lei
    Profit net
    597 lei
    Angajați
    -
  • 2011

    Cifra de afaceri
    61 mii lei
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    -
  • 2010

    Cifra de afaceri
    71 mii lei
    Profit net
    6 mii lei
    Angajați
    -
  • 2009

    Cifra de afaceri
    73 mii lei
    Profit net
    3 mii lei
    Angajați
    -
  • 2008

    Cifra de afaceri
    59 mii lei
    Profit net
    3 mii lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2014

Marjă netăSlab
-0,9%Față de anul anterior: în scădere
20102011201220132014

Firma a pierdut 0,9 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
47,65Față de anul anterior: în creștere
20102011201220132014

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 47,65 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
2,1%Față de anul anterior: în scădere
20102011201220132014

2,1% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2015

    Radierea din Registrul Comerțului

  2. Stare nouă la ONRC: Lichidare

  3. Stare încheiată la ONRC: Funcțiune

  4. 2012

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  5. 2010

    Cel mai mare profit net din istoric

  6. 2002

    Încetarea înregistrării în scopuri de TVA

Vezi toată cronologia (2 evenimente în plus, 2001 - 2001)
  1. 2001

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  2. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/74/2001.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre URSROM SRL

Este URSROM SRL activă?

Nu. URSROM SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2015.

Care este cifra de afaceri a URSROM SRL?

Cifra de afaceri a URSROM SRL în 2014 a fost de 52.781 lei, în scădere cu 2,7% față de 2013.

Ce profit a avut URSROM SRL în 2014?

În 2014, URSROM SRL a înregistrat o pierdere netă de 475 lei.

Ce activitate avea URSROM SRL?

Activitatea principală a URSROM SRL era Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN 5211).

Unde avea sediul URSROM SRL?

URSROM SRL avea sediul social la adresa Sat BOLOGA Nr. 207, Comuna Poieni, Jud. Cluj, 3535.

URSROM SRL are datorii la ANAF?

Nu. URSROM SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre URSROM SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].