Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 75,1 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
UROTRAIL SRL (CUI 35319194) este o societate cu răspundere limitată activă din București (sectorul 1), înființată în 2015. Activitatea principală este Activități de asistență medicală specializată (CAEN 8622).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 1,47 mil. lei (-39% față de 2024) și un profit net de 1,11 mil. lei, cu 1 angajat.
Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 443.070 lei |
| 2017 | 740.072 lei |
| 2018 | 577.394 lei |
| 2019 | 183.382 lei |
| 2020 | 732.714 lei |
| 2021 | 596.503 lei |
| 2022 | 566.007 lei |
| 2023 | 617.155 lei |
| 2024 | 2.425.211 lei |
| 2025 | 1.473.614 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 1.473.614 | 2.425.211 | 617.155 | 566.007 | 596.503 | 732.714 | 183.382 | 577.394 | 740.072 | 443.070 |
| Profit net | 1.107.265 | 2.182.617 | 519.675 | 439.434 | 460.400 | 581.529 | 41.481 | 437.844 | 519.387 | 339.343 |
| Număr mediu de angajați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Active imobilizate | 104.691 | 200.054 | 266.383 | 39.195 | 55.305 | 90.808 | 67.015 | 95.065 | 128.611 | 170 |
| Active circulante | 2.188.765 | 2.201.030 | 641.456 | 605.011 | 458.907 | 528.658 | 134.088 | 351.375 | 475.556 | 347.821 |
| Stocuri | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Creanțe | 1.043.009 | 818.011 | 12.897 | 35.388 | 96.049 | 160.929 | 4.655 | 270.314 | 6.109 | 559 |
| Datorii | 1.197.499 | 199.877 | 388.444 | 211.232 | 59.365 | 44.571 | 167.233 | 8.196 | 84.380 | 8.454 |
| Capitaluri proprii | 1.107.666 | 2.202.013 | 520.188 | 434.683 | 455.536 | 576.665 | 36.617 | 438.244 | 519.787 | 339.537 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 75,1 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,83 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
52% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. UROTRAIL SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a UROTRAIL SRL în 2025 a fost de 1.473.614 lei (1,47 mil. lei), în scădere cu 39% față de 2024.
În 2025, UROTRAIL SRL a înregistrat un profit net de 1,11 mil. lei (1.107.265 lei).
Activitatea principală a UROTRAIL SRL este Activități de asistență medicală specializată (CAEN 8622).
UROTRAIL SRL are sediul social la adresa ING. ZABLOVSCHI Nr. 26-28, Ap. 2, LOT 2, CAMERA 1, București Sectorul 1, Jud. București, 11313.
Da. UROTRAIL SRL este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.
Nu. UROTRAIL SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].