Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 8,5 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
URBANS PROGRESS S.R.L. (CUI 41325794) este o societate cu răspundere limitată activă din Chitila, județul Ilfov, înființată în 2019. Activitatea principală este Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN 5630).
În 2024 a raportat o cifră de afaceri de 138.888 lei (+3,5% față de 2023) și un profit net de 11.801 lei, fără angajați declarați.
Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2019 | 1.552 lei |
| 2020 | 37.750 lei |
| 2021 | 140.994 lei |
| 2022 | 167.563 lei |
| 2023 | 134.251 lei |
| 2024 | 138.888 lei |
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 138.888 | 134.251 | 167.563 | 140.994 | 37.750 | 1.552 |
| Profit net | 11.801 | 14.425 | 9.995 | 261 | -25.412 | -252 |
| Număr mediu de angajați | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| Active imobilizate | 22.775 | 29.249 | 6.400 | 9.474 | 12.847 | 7.262 |
| Active circulante | 16.479 | 16.686 | 12.248 | 27.698 | 16.613 | 4.585 |
| Stocuri | 0 | 0 | 618 | 19.757 | 4.716 | 3.172 |
| Creanțe | 4.494 | 1 | 139 | 3.870 | 5.916 | 417 |
| Datorii | 28.236 | 46.718 | 33.856 | 66.750 | 59.299 | 11.899 |
| Capitaluri proprii | 11.018 | -783 | -15.208 | -25.203 | -25.464 | -52 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 8,5 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 58% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
72% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. URBANS PROGRESS S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a URBANS PROGRESS S.R.L. în 2024 a fost de 138.888 lei, în creștere cu 3,5% față de 2023.
În 2024, URBANS PROGRESS S.R.L. a înregistrat un profit net de 11.801 lei.
Activitatea principală a URBANS PROGRESS S.R.L. este Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN 5630).
URBANS PROGRESS S.R.L. are sediul social la adresa LAC DE NUFERI Nr. 18, Sc. A, Ap. 4, Parter, Camera 1, Oraș Chitila, Jud. Ilfov, 77045.
Da. URBANS PROGRESS S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.
Nu. URBANS PROGRESS S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].