Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 23,3 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
UPSTAIRS STUDIO SRL (CUI 19246155) este o societate cu răspundere limitată activă din București (sectorul 3), înființată în 2006. Activitatea principală este Activități ale agențiilor de publicitate (CAEN 7311).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 456.517 lei (-16% față de 2024) și un profit net de 106.319 lei, cu 1 angajat.
Este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 425.749 lei |
| 2017 | 421.855 lei |
| 2018 | 533.131 lei |
| 2019 | 613.676 lei |
| 2020 | 578.751 lei |
| 2021 | 563.270 lei |
| 2022 | 516.062 lei |
| 2023 | 513.191 lei |
| 2024 | 543.643 lei |
| 2025 | 456.517 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 456.517 | 543.643 | 513.191 | 516.062 | 563.270 | 578.751 | 613.676 | 533.131 | 421.855 | 425.749 |
| Profit net | 106.319 | 32.348 | 170.495 | 148.101 | 307.921 | 365.743 | 415.596 | 345.603 | 276.037 | 283.176 |
| Număr mediu de angajați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Active imobilizate | 1.558.714 | 1.705.339 | 1.809.304 | 1.505.781 | 1.602.965 | 649.013 | 496.639 | 31.030 | 39.608 | 46.010 |
| Active circulante | 263.966 | 280.761 | 354.965 | 642.065 | 687.395 | 813.519 | 659.727 | 903.806 | 529.035 | 271.786 |
| Stocuri | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Creanțe | 165.846 | 200.181 | 69.823 | 343.474 | 465.637 | 610.506 | 457.850 | 505.769 | 216.108 | 36.129 |
| Datorii | 457.035 | 726.801 | 937.223 | 856.608 | 873.428 | 52.035 | 35.820 | 29.865 | 9.263 | 34.441 |
| Capitaluri proprii | 1.365.778 | 1.259.459 | 1.227.110 | 1.291.399 | 1.416.974 | 1.410.605 | 1.120.651 | 905.055 | 559.453 | 283.416 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 23,3 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 58% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
25% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. UPSTAIRS STUDIO SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a UPSTAIRS STUDIO SRL în 2025 a fost de 456.517 lei, în scădere cu 16% față de 2024.
În 2025, UPSTAIRS STUDIO SRL a înregistrat un profit net de 106.319 lei.
Activitatea principală a UPSTAIRS STUDIO SRL este Activități ale agențiilor de publicitate (CAEN 7311).
UPSTAIRS STUDIO SRL are sediul social la adresa Str. Lt. Aurel Botea Nr. 8, Bl. B6, Sc. 1, Et. 8, Ap. 51, București Sectorul 3, Jud. București.
Da. UPSTAIRS STUDIO SRL este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. UPSTAIRS STUDIO SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].