Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 77,5 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
UP2 EDM CARPATHYA SRL (CUI 19080604) este o societate cu răspundere limitată activă din Ploiești, județul Prahova, înființată în 2006. Activitatea principală este Comerț cu ridicata al mașinilor-unelte (CAEN 4662).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 29.034 lei (-12% față de 2024) și un profit net de 22.499 lei, fără angajați declarați.
Este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 46.258 lei |
| 2017 | 14.433 lei |
| 2018 | 14.275 lei |
| 2019 | 40.828 lei |
| 2020 | 21.726 lei |
| 2021 | 16.589 lei |
| 2022 | 12.467 lei |
| 2023 | 52.222 lei |
| 2024 | 32.878 lei |
| 2025 | 29.034 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 29.034 | 32.878 | 52.222 | 12.467 | 16.589 | 21.726 | 40.828 | 14.275 | 14.433 | 46.258 |
| Profit net | 22.499 | 26.310 | 31.969 | 7.442 | -1.278 | 3.981 | 21.920 | -3.977 | 6.160 | 25.431 |
| Număr mediu de angajați | - | - | - | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 |
| Active imobilizate | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - |
| Active circulante | 85.748 | 61.499 | 66.583 | 42.559 | 35.692 | 58.969 | 59.098 | 38.296 | 42.340 | 65.573 |
| Stocuri | 21.242 | 21.241 | 21.242 | 31.376 | 31.376 | 22.559 | 22.108 | 22.108 | 22.108 | 22.107 |
| Creanțe | - | - | 3.666 | 5.896 | 240 | 4.519 | 15.814 | 6.712 | 6.917 | 34.781 |
| Datorii | 29.498 | 1.587 | 691 | 1.027 | 1.602 | 2.548 | 6.657 | 2.512 | 2.580 | 6.542 |
| Capitaluri proprii | 56.250 | 59.912 | 65.892 | 41.532 | 34.090 | 56.421 | 52.441 | 35.784 | 39.760 | 59.031 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 77,5 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 2,91 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
34% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. UP2 EDM CARPATHYA SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a UP2 EDM CARPATHYA SRL în 2025 a fost de 29.034 lei, în scădere cu 12% față de 2024.
În 2025, UP2 EDM CARPATHYA SRL a înregistrat un profit net de 22.499 lei.
Activitatea principală a UP2 EDM CARPATHYA SRL este Comerț cu ridicata al mașinilor-unelte (CAEN 4662).
UP2 EDM CARPATHYA SRL are sediul social la adresa Str. MALU ROȘU Nr. 112, Bl. 31A, Sc. A, Et. 1, Ap. 2, Municipiul Ploiești, Jud. Prahova.
Da. UP2 EDM CARPATHYA SRL este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. UP2 EDM CARPATHYA SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].