Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 79,5 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
UNICLASYS SOLUTIONS SRL (CUI 31861167) este o societate cu răspundere limitată activă din București (sectorul 6), înființată în 2013. Activitatea principală este Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN 6210).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 78.598 lei (+1,4% față de 2024) și un profit net de 62.466 lei, fără angajați declarați.
Nu este înregistrată în scopuri de TVA, dar este înregistrată în RO e-Factura.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 60.194 lei |
| 2017 | 73.085 lei |
| 2018 | 61.712 lei |
| 2019 | 63.362 lei |
| 2020 | 94.971 lei |
| 2021 | 72.657 lei |
| 2022 | 102.094 lei |
| 2023 | 85.992 lei |
| 2024 | 77.506 lei |
| 2025 | 78.598 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 78.598 | 77.506 | 85.992 | 102.094 | 72.657 | 94.971 | 63.362 | 61.712 | 73.085 | 60.194 |
| Profit net | 62.466 | 62.234 | 30.931 | 90.074 | 64.705 | 76.067 | 61.265 | 46.942 | 41.821 | 40.891 |
| Număr mediu de angajați | - | 1 | 1 | 1 | - | - | - | 1 | 1 | 1 |
| Active imobilizate | - | - | - | - | - | - | - | 1.287 | 3.859 | 6.431 |
| Active circulante | 105.231 | 65.708 | 35.489 | 91.655 | 65.508 | 76.947 | 61.974 | 46.288 | 39.658 | 37.955 |
| Stocuri | - | - | - | - | - | 464 | - | - | - | - |
| Creanțe | 39.419 | - | - | 6.422 | - | - | 91 | - | 17 | - |
| Datorii | 42.559 | 3.269 | 4.354 | 1.377 | 600 | 678 | 506 | 432 | 1.495 | 3.294 |
| Capitaluri proprii | 62.672 | 62.439 | 31.135 | 90.278 | 64.908 | 76.269 | 61.468 | 47.143 | 42.022 | 41.092 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 79,5 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 2,47 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
40% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. UNICLASYS SOLUTIONS SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a UNICLASYS SOLUTIONS SRL în 2025 a fost de 78.598 lei, în creștere cu 1,4% față de 2024.
În 2025, UNICLASYS SOLUTIONS SRL a înregistrat un profit net de 62.466 lei.
Activitatea principală a UNICLASYS SOLUTIONS SRL este Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN 6210).
UNICLASYS SOLUTIONS SRL are sediul social la adresa Constantin Titel Petrescu Nr. 8, Bl. C39, Sc. 1, Et. 1, Ap. 11, (CAMERA 10), București Sectorul 6, Jud. București, 61678.
Nu. UNICLASYS SOLUTIONS SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. UNICLASYS SOLUTIONS SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].