RadiatăSRL

UNDERCLOUD SRL

Str. Sold. Spiridon Matei Nr. 2, Bl. 12, Sc. A, Et. 4, Ap. 18, Sector 3 Mun. Bucureşti, Jud. Bucureşti, 32087

CAEN 6202: Activități de consultanță în tehnologia informației

CUI
38189099
Reg. Com.
J40/15449/2017
Înființată
7 septembrie 2017
Vechime
9 ani, 1 lună
Profit net 2024
-14 mii lei
Angajați 2024
1

Stare la Registrul Comerțului

  • radiată

Ultimul status ANAF: RADIERE din data 31.10.2025

Rezumat

Pe scurt

UNDERCLOUD SRL (CUI 38189099) a fost o societate cu răspundere limitată din București (sectorul 3), înființată în 2017 și radiată în 2025. Activitatea principală era Activități de consultanță în tehnologia informației (CAEN 6202).

Ultimul bilanț, din 2024, nu arată cifră de afaceri, ci o pierdere netă de 14.026 lei, cu 1 angajat.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
38189099
Nr. Reg. Com.
J40/15449/2017
EUID
ROONRC.J40/15449/2017
Cod CAEN principal
6202 - Activități de consultanță în tehnologia informației
Data înființării
7 septembrie 2017
Vechime
9 ani, 1 lună
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Sold. Spiridon Matei Nr. 2, Bl. 12, Sc. A, Et. 4, Ap. 18, Sector 3 Mun. Bucureşti, Jud. Bucureşti, 32087

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (2)
  • ALBĂSTR••• IO•••
  • ALBĂSTR••• TEOD••• DE•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2017 - 2024, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2024

-

2023: 432.305 RON

0200k400k600k20172018201920202021202220232024Anul 2017: 62.147 RONAnul 2018: 235.052 RONAnul 2019: 332.434 RONAnul 2020: 241.224 RONAnul 2021: 313.081 RONAnul 2022: 454.474 RONAnul 2023: 432.305 RONAnul 2024: 0 RON

Profit net 2024

-103,8% față de 2023

-14.026 RON

2023: 368.756 RON

-200k0200k400k600k20172018201920202021202220232024Anul 2017: 59.763 RONAnul 2018: 213.308 RONAnul 2019: 320.883 RONAnul 2020: 235.802 RONAnul 2021: 289.658 RONAnul 2022: 401.881 RONAnul 2023: 368.756 RONAnul 2024: -14.026 RON

Evoluție pe ani

  • 2024

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -14 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    432 mii lei
    Profit net
    369 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    454 mii lei
    Profit net
    402 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    313 mii lei
    Profit net
    290 mii lei
    Angajați
    -
  • 2020

    Cifra de afaceri
    241 mii lei
    Profit net
    236 mii lei
    Angajați
    -
  • 2019

    Cifra de afaceri
    332 mii lei
    Profit net
    321 mii lei
    Angajați
    -
  • 2018

    Cifra de afaceri
    235 mii lei
    Profit net
    213 mii lei
    Angajați
    -
  • 2017

    Cifra de afaceri
    62 mii lei
    Profit net
    60 mii lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2024

Marjă netăIndisponibil
—
2020202120222023

Nu se poate calcula: firma nu a raportat cifră de afaceri în acest an.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
6,99Față de anul anterior: în scădere
20202021202220232024

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 6,99 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
12%Față de anul anterior: în creștere
20202021202220232024

12% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Stare încheiată la ONRC: Dizolvare

  2. Radierea din Registrul Comerțului

  3. Anularea înregistrării în scopuri de TVA

  4. Stare nouă la ONRC: Dizolvare

  5. 2022

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  6. Cel mai mare profit net din istoric

Vezi toată cronologia (2 evenimente în plus, 2017 - 2020)
  1. 2020

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  2. 2017

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în București cu nr. J40/15449/2017.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre UNDERCLOUD SRL

Este UNDERCLOUD SRL activă?

Nu. UNDERCLOUD SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2025.

Ce profit a avut UNDERCLOUD SRL în 2024?

În 2024, UNDERCLOUD SRL a înregistrat o pierdere netă de 14.026 lei.

Câți angajați avea UNDERCLOUD SRL?

Conform bilanțului pe 2024, UNDERCLOUD SRL a avut în medie 1 angajat (față de 1 angajat în 2023).

Ce activitate avea UNDERCLOUD SRL?

Activitatea principală a UNDERCLOUD SRL era Activități de consultanță în tehnologia informației (CAEN 6202).

Unde avea sediul UNDERCLOUD SRL?

UNDERCLOUD SRL avea sediul social la adresa Str. Sold. Spiridon Matei Nr. 2, Bl. 12, Sc. A, Et. 4, Ap. 18, Sector 3 Mun. București, Jud. București, 32087.

UNDERCLOUD SRL are datorii la ANAF?

Nu. UNDERCLOUD SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre UNDERCLOUD SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].