DizolvareSRL

UNACOM SERV S.R.L.

Str. Industriei, Bl. A1, Sc. 4, Et. P, Ap. 59, Mun. Brăila, Jud. Brăila, 810380

CAEN 4520: Întreținerea și repararea autovehiculelor

CUI
9725363
Reg. Com.
J09/814/1996
Înființată
18 octombrie 1996
Vechime
30 de ani
Cifra de afaceri 2021
0 lei
Profit net 2021
0 lei
Angajați 2021
0

Situație fiscală (ANAF)

  • Inactivă fiscal (ANAF)
  • Neplătitoare de TVA
  • Înscrisă în RO e-Factura
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • dizolvare

Ultimul status ANAF: SUSPENDARE ACTIVITATE din data 12.05.2009

Rezumat

Pe scurt

UNACOM SERV S.R.L. (CUI 9725363) este o societate cu răspundere limitată din Brăila, înființată în 1996. Activitatea principală este Întreținerea și repararea autovehiculelor (CAEN 4520). Firma este în curs de dizolvare.

În 2020 nu a raportat cifră de afaceri, dar a înregistrat o pierdere netă de 250 lei, fără angajați declarați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA, dar este înregistrată în RO e-Factura. ANAF a declarat-o contribuabil inactiv.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
9725363
Nr. Reg. Com.
J09/814/1996
EUID
ROONRC.J09/814/1996
Cod CAEN principal
4520 - Întreținerea și repararea autovehiculelor
Data înființării
18 octombrie 1996
Vechime
30 de ani
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Industriei, Bl. A1, Sc. 4, Et. P, Ap. 59, Mun. Brăila, Jud. Brăila, 810380

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • MOC••• MI•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2012 - 2021, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2021

0 RON

02040602012201320142015201620172018201920202021Anul 2012: 0 RONAnul 2013: 0 RONAnul 2014: 0 RONAnul 2015: 50 RONAnul 2016: 0 RONAnul 2017: 0 RONAnul 2018: 0 RONAnul 2019: 0 RONAnul 2020: 0 RONAnul 2021: 0 RON

Profit net 2021

+100,0% față de 2020

0 RON

2020: -250 RON

-300-200-10002012201320142015201620172018201920202021Anul 2012: 0 RONAnul 2013: -50 RONAnul 2014: -69 RONAnul 2015: 0 RONAnul 2016: -100 RONAnul 2017: -100 RONAnul 2018: -150 RONAnul 2019: -150 RONAnul 2020: -250 RONAnul 2021: 0 RON

Evoluție pe ani

  • 2021

    Cifra de afaceri
    0 lei
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    0
  • 2020

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -250 lei
    Angajați
    -
  • 2019

    Cifra de afaceri
    0 lei
    Profit net
    -150 lei
    Angajați
    0
  • 2018

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -150 lei
    Angajați
    0
  • 2017

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -100 lei
    Angajați
    0
  • 2016

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -100 lei
    Angajați
    0
  • 2015

    Cifra de afaceri
    50 lei
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    -
  • 2014

    Cifra de afaceri
    0 lei
    Profit net
    -69 lei
    Angajați
    0
  • 2013

    Cifra de afaceri
    0 lei
    Profit net
    -50 lei
    Angajați
    0
  • 2012

    Cifra de afaceri
    0 lei
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2021

Marjă netăIndisponibil
—

Nu se poate calcula: firma nu a raportat cifră de afaceri în acest an.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,00Față de anul anterior: stabil
20172018201920202021

Activele circulante acoperă doar 0,3% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
34.500%Față de anul anterior: stabil
20172018201920202021

34.500% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2026

    Stare încheiată la ONRC: Bilanțul anual nedepus la registrul comerțului pe anul 2009

  2. 2025

    Stări noi la ONRC

    Dizolvare; Bilanțul anual nedepus la registrul comerțului pe anul 2009.

  3. Stări încheiate la ONRC

    Dizolvare; Bilanțul anual nedepus la registrul comerțului pe anul 2009.

  4. 2024

    Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  5. 2021

    Stare nouă la ONRC: Dizolvare

  6. Stare încheiată la ONRC: Întrerupere temporară de activitate

Vezi toată cronologia (2 evenimente în plus, 1996 - 2016)
  1. 2016

    Declarată contribuabil inactiv de ANAF

  2. 1996

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Brăila cu nr. J9/814/1996, sub denumirea UNACOM SERV SRL.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre UNACOM SERV S.R.L.

Este UNACOM SERV S.R.L. activă?

Nu. UNACOM SERV S.R.L. este în curs de dizolvare.

Ce profit a avut UNACOM SERV S.R.L. în 2020?

În 2020, UNACOM SERV S.R.L. a înregistrat o pierdere netă de 250 lei.

Ce activitate are UNACOM SERV S.R.L.?

Activitatea principală a UNACOM SERV S.R.L. este Întreținerea și repararea autovehiculelor (CAEN 4520).

Unde are sediul UNACOM SERV S.R.L.?

UNACOM SERV S.R.L. are sediul social la adresa Str. Industriei, Bl. A1, Sc. 4, Et. P, Ap. 59, Mun. Brăila, Jud. Brăila, 810380.

UNACOM SERV S.R.L. este plătitoare de TVA?

Nu. UNACOM SERV S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.

UNACOM SERV S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. UNACOM SERV S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre UNACOM SERV S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].