Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 28,3 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
ULTRADERM SRL (CUI 17981435) este o societate cu răspundere limitată activă din București (sectorul 1), înființată în 2005. Activitatea principală este Activități de asistență medicală specializată (CAEN 8622).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 305.765 lei (+19% față de 2024) și un profit net de 86.397 lei, fără angajați declarați.
Nu este înregistrată în scopuri de TVA, dar este înregistrată în RO e-Factura.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 286.712 lei |
| 2017 | 260.998 lei |
| 2018 | 327.282 lei |
| 2019 | 328.270 lei |
| 2020 | 378.153 lei |
| 2021 | 488.212 lei |
| 2022 | 495.512 lei |
| 2023 | 347.513 lei |
| 2024 | 256.162 lei |
| 2025 | 305.765 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 305.765 | 256.162 | 347.513 | 495.512 | 488.212 | 378.153 | 328.270 | 327.282 | 260.998 | 286.712 |
| Profit net | 86.397 | 118.425 | 72.045 | 364.429 | 387.695 | 277.111 | 205.426 | 210.002 | 136.678 | 191.514 |
| Număr mediu de angajați | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Active imobilizate | 8.033 | 4.706 | 8.109 | 8.433 | 11.443 | 1.068 | 2.951 | 3.638 | 6.883 | - |
| Active circulante | 790.026 | 706.014 | 782.834 | 693.150 | 731.966 | 757.195 | 938.975 | 922.979 | 711.412 | 649.703 |
| Stocuri | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 |
| Creanțe | 10.068 | 3.099 | 3.053 | - | 0 | 7.310 | - | 0 | 6.731 | 6.731 |
| Datorii | 103.675 | 100.659 | 109.307 | 91.697 | 78.363 | 65.484 | 59.916 | 255.447 | 15.541 | 83.627 |
| Capitaluri proprii | 699.231 | 612.834 | 684.409 | 612.364 | 665.046 | 692.779 | 885.305 | 679.879 | 702.754 | 566.076 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 28,3 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 7,62 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
13% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. ULTRADERM SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a ULTRADERM SRL în 2025 a fost de 305.765 lei, în creștere cu 19% față de 2024.
În 2025, ULTRADERM SRL a înregistrat un profit net de 86.397 lei.
Activitatea principală a ULTRADERM SRL este Activități de asistență medicală specializată (CAEN 8622).
ULTRADERM SRL are sediul social la adresa Intr. Nicorești Nr. 4, București Sectorul 1, Jud. București.
Nu. ULTRADERM SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. ULTRADERM SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].