LichidareSRL

ULBA CONSTRUCT SRL

Str. Parcului Nr. 1, Bl. C8, Ap. 001, Sat Ştefăneştii de Jos Com. Ştefăneştii de Jos, Jud. Ilfov, 77175

CAEN 4120: Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

CUI
31320048
Reg. Com.
J23/1065/2014
Înființată
5 martie 2013
Vechime
13 ani, 7 luni
Cifra de afaceri 2021
0 lei
Profit net 2021
-5 mii lei
Angajați 2021
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Inactivă fiscal (ANAF)
  • Neplătitoare de TVA
  • Figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • faliment
  • este sub incidența Legii nr. 85/2014
  • sediu expirat

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 08.04.2014

Rezumat

Pe scurt

ULBA CONSTRUCT SRL (CUI 31320048) este o societate cu răspundere limitată din comuna Ștefăneștii de Jos, județul Ilfov, înființată în 2013. Activitatea principală este Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4120). Firma este în lichidare.

În 2021 nu a raportat cifră de afaceri, dar a înregistrat o pierdere netă de 5.201 lei, cu 1 angajat.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA. ANAF a declarat-o contribuabil inactiv. Figurează în lista ANAF a debitorilor cu obligații restante.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
31320048
Nr. Reg. Com.
J23/1065/2014
EUID
ROONRC.J23/1065/2014
Cod CAEN principal
4120 - Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Data înființării
5 martie 2013
Înmatricularea actuală
9 aprilie 2014
Vechime
13 ani, 7 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Parcului Nr. 1, Bl. C8, Ap. 001, Sat Ştefăneştii de Jos Com. Ştefăneştii de Jos, Jud. Ilfov, 77175

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (2)
  • GOA••• A•••
  • • • • INSOLVE••• S•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2013 - 2021, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2021

-100,0% față de 2020

0 RON

2020: 6.987.797 RON

05 mil10 mil15 mil201320142015201620172018201920202021Anul 2013: 0 RONAnul 2014: 1.043.760 RONAnul 2015: 5.263.763 RONAnul 2016: 4.950.523 RONAnul 2017: 6.903.912 RONAnul 2018: 9.939.520 RONAnul 2019: 14.204.349 RONAnul 2020: 6.987.797 RONAnul 2021: 0 RON

Profit net 2021

+99,5% față de 2020

-5.201 RON

2020: -1.139.831 RON

-2 mil-1 mil-500k0500k201320142015201620172018201920202021Anul 2013: -641 RONAnul 2014: 14.427 RONAnul 2015: 2 RONAnul 2016: 655 RONAnul 2017: 1.291 RONAnul 2018: 330.318 RONAnul 2019: 286.405 RONAnul 2020: -1.139.831 RONAnul 2021: -5.201 RON

Evoluție pe ani

  • 2021

    Cifra de afaceri
    0 lei
    Profit net
    -5 mii lei
    Angajați
    1
  • 2020

    Cifra de afaceri
    7,0 mil. lei
    Profit net
    -1,1 mil. lei
    Angajați
    6
  • 2019

    Cifra de afaceri
    14,2 mil. lei
    Profit net
    286 mii lei
    Angajați
    13
  • 2018

    Cifra de afaceri
    9,9 mil. lei
    Profit net
    330 mii lei
    Angajați
    15
  • 2017

    Cifra de afaceri
    6,9 mil. lei
    Profit net
    1 mii lei
    Angajați
    13
  • 2016

    Cifra de afaceri
    5,0 mil. lei
    Profit net
    655 lei
    Angajați
    9
  • 2015

    Cifra de afaceri
    5,3 mil. lei
    Profit net
    2 lei
    Angajați
    -
  • 2014

    Cifra de afaceri
    1,0 mil. lei
    Profit net
    14 mii lei
    Angajați
    -
  • 2013

    Cifra de afaceri
    0 lei
    Profit net
    -641 lei
    Angajați
    0

Analiză

Indicatori financiari 2021

Marjă netăIndisponibil
—
2017201820192020

Nu se poate calcula: firma nu a raportat cifră de afaceri în acest an.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,75Față de anul anterior: stabil
20172018201920202021

Activele circulante acoperă doar 75% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
133%Față de anul anterior: stabil
20172018201920202021

133% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2026

    Figurează în lista ANAF a debitorilor

  2. 2025

    Stări noi la ONRC

    Faliment; Este sub incidența Legii nr. 85/2014.

  3. Stări încheiate la ONRC

    Faliment; Este sub incidența Legii nr. 85/2014.

  4. 2023

    Declarată contribuabil inactiv de ANAF

  5. Anularea înregistrării în scopuri de TVA

  6. 2021

    Stare nouă la ONRC: Faliment

Vezi toată cronologia (9 evenimente în plus, 2013 - 2021)
  1. 2021

    Stare încheiată la ONRC: Insolvență

  2. 2020

    Stări noi la ONRC

    Insolvență; Este sub incidența Legii nr. 85/2014.

  3. Stare încheiată la ONRC: Funcțiune

  4. 2019

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  5. 2018

    Cel mai mare profit net din istoric

  6. 2014

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  7. Schimbarea denumirii

    PRUVA ELECTROCONSTRUCT SRL → ULBA CONSTRUCT SRL

  8. Mutarea sediului în alt județ

    București → Ilfov. Nr. Reg. Com. nou: J23/1065/2014.

  9. 2013

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în București cu nr. J40/2880/2013.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre ULBA CONSTRUCT SRL

Este ULBA CONSTRUCT SRL activă?

Nu. ULBA CONSTRUCT SRL este în lichidare.

Ce profit a avut ULBA CONSTRUCT SRL în 2021?

În 2021, ULBA CONSTRUCT SRL a înregistrat o pierdere netă de 5.201 lei.

Câți angajați are ULBA CONSTRUCT SRL?

Conform bilanțului pe 2021, ULBA CONSTRUCT SRL a avut în medie 1 angajat (față de 6 angajați în 2020).

Ce activitate are ULBA CONSTRUCT SRL?

Activitatea principală a ULBA CONSTRUCT SRL este Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4120).

Unde are sediul ULBA CONSTRUCT SRL?

ULBA CONSTRUCT SRL are sediul social la adresa Str. Parcului Nr. 1, Bl. C8, Ap. 001, Sat Ștefăneștii de Jos Com. Ștefăneștii de Jos, Jud. Ilfov, 77175.

ULBA CONSTRUCT SRL este plătitoare de TVA?

Nu. ULBA CONSTRUCT SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

ULBA CONSTRUCT SRL are datorii la ANAF?

Da. ULBA CONSTRUCT SRL figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre ULBA CONSTRUCT SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].