TVS DENT SRL Funcțiune e-Factura SRL

Înființată 11.07.2017
CÂMPENEŞTI Nr. 42, Bucureşti Sectorul 5, Jud. Bucureşti, 50349 3250, Fabricarea de dispozitive, aparate și instrumente medicale stomatologice

Prezentare

Pe scurt

TVS DENT SRL (CUI 37937531) este o societate cu răspundere limitată activă din București (sectorul 5), înființată în 2017. Activitatea principală este Fabricarea de dispozitive, aparate și instrumente medicale stomatologice (CAEN 3250).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 545.495 lei (+2,5% față de 2024) și o pierdere netă de 14.258 lei, cu 5 angajați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA, dar este înregistrată în RO e-Factura.

Cifra de afaceri 2025
545,5 miilei
+2,5%, față de 2024
Profit net 2025
−14,3 miilei
−130,5%, față de 2024
Angajați 2025
5
−16,7%, față de 2024
Marjă netă
-2,6%
Capital social
200lei
Vechime
9ani

Evoluție financiară

Ministerul Finanțelor, 2017-2025
Cifra de afaceri
AnValoare
2017189.760 lei
2018567.268 lei
2019539.268 lei
2020342.005 lei
2021451.605 lei
2022581.430 lei
2023588.154 lei
2024532.100 lei
2025545.495 lei

Indicatori din bilanț

lei
Indicatori din bilanț pe ani, în lei
Indicator202520242023202220212020201920182017
Cifra de afaceri545.495532.100588.154581.430451.605342.005539.268567.268189.760
Profit net-14.25846.700306.672310.540198.571108.634251.415306.736126.369
Număr mediu de angajați565687874
Active imobilizate15.11629.15743.42057.68471.94780.78594.41058.8818.730
Active circulante102.713163.300293.913278.752143.565133.434182.621273.584128.861
Stocuri7.781--------
Creanțe5.19323.263215.130266.41251.40031.98555.96555.52978.665
Datorii136.839150.56430.42125.00120.93324.09318.31125.16011.022
Capitaluri proprii-18.29042.667306.912311.435194.579117.354258.720307.305126.569
Ultimul bilanț: 2025. Valori din situațiile financiare anuale depuse.

Indicatori financiari 2025

Marjă netă

Slab
-2,6% Față de anul anterior: în scădere

Firma a pierdut 2,6 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5%, roșu sub 0

Lichiditate curentă

Slab
0,75 Față de anul anterior: în scădere

Activele circulante acoperă doar 75% din datorii.

Verde ≥ 1,5, roșu sub 1

Grad de îndatorare

Slab
115% Față de anul anterior: în creștere

115% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60%, roșu peste 80%

  • Lichiditate rapidă
  • Solvabilitate
  • Zile încasare creanțe
  • Zile de stoc
  • CA per angajat
  • Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Stare fiscală și juridică

ANAF, actualizat 30.09.2026
Înregistrat în scopuri de TVA Nu
RO e-Factura Înregistrat
Inactiv fiscal Nu
Obligații restante la ANAF Nu figurează lista contribuabililor datornici
TVA la încasare Cu cont gratuit
Split TVA Cu cont gratuit
Stare la Registrul Comerțului Funcțiune
Ultimul status ANAFINREGISTRAT din data 11.07.2017

Identificare și contact

ONRC, ANAF

Date de identificare

CUI / CIF
37937531
Nr. Reg. Com.
J2017011906405
EUID
ROONRC.J2017011906405
Cod CAEN principal
3250, Fabricarea de dispozitive, aparate și instrumente medicale stomatologice
Data înființării
11 iulie 2017
Vechime
9 ani, 3 luni
Formă juridică
SRL
Capital social
200 lei (bilanț 2025)
Adresă sediu
CÂMPENEŞTI Nr. 42, Bucureşti Sectorul 5, Jud. Bucureşti, 50349
Domiciliu fiscal
Int. Câmpeneşti Nr. 42, Sector 5 Mun. Bucureşti, Jud. Bucureşti, 50349

Date de contact

parțial ascunse
Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-

Administratori și reprezentanți

1
  • CONSTAN••• SO•••Administrator, România
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică. Vezi complet

Dosare în instanță

portal.just.ro
Dosarele sunt disponibile cu cont

Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.

Creează cont gratuit

Relații și clasament

ONRC, Ministerul Finanțelor

Firme legate și la aceeași adresă

Vezi rețeaua firmei

Firmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.

Creează cont gratuit

Clasament în domeniu și județ

Locul firmei în clasament

Poziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.

Creează cont gratuit

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
2024
  1. Înscrierea în Registrul RO e-Factura ANAF
2023
  1. Cea mai mare cifră de afaceri din istoric Bilanțuri
2022
  1. Cel mai mare profit net din istoric Bilanțuri
2017
  1. Înființarea firmei Înmatriculată în București cu nr. J40/11906/2017. ONRC

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Întrebări frecvente despre TVS DENT SRL

Este TVS DENT SRL activă?

Da. TVS DENT SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a TVS DENT SRL?

Cifra de afaceri a TVS DENT SRL în 2025 a fost de 545.495 lei, în creștere cu 2,5% față de 2024.

Ce profit a avut TVS DENT SRL în 2025?

În 2025, TVS DENT SRL a înregistrat o pierdere netă de 14.258 lei.

Ce activitate are TVS DENT SRL?

Activitatea principală a TVS DENT SRL este Fabricarea de dispozitive, aparate și instrumente medicale stomatologice (CAEN 3250).

Unde are sediul TVS DENT SRL?

TVS DENT SRL are sediul social la adresa CÂMPENEȘTI Nr. 42, București Sectorul 5, Jud. București, 50349.

TVS DENT SRL este plătitoare de TVA?

Nu. TVS DENT SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

TVS DENT SRL are datorii la ANAF?

Nu. TVS DENT SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre TVS DENT SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].